top of page

Parní klystýr mé maminovské prdele

Jaké to bylo dneska v noci? Jedna moje fotka vydá za tisíce slov…

Horká pára, roustoucí tlak v prdelce a bříšku, únava, bezmoc. Macaté půlečky mojí maminovské prciny roztažené páskou od sebe, v análku tlustčí pryžová hadice, zajištěná šňůrkou, aby nevyklouzla. Pára syčí a stoupá z tlakovacího systému. 

Ruce mám spoutané za hlavou. Pouta jsou zajištěná elektromagnetickým zámkem připojeným k systému, který ovládá tlakování zadečku. Druhá pojistka je druhý nezávislý časový zámek. Třetí pojistka ledový zámek, jakmile v něm roztaje led mechanicky povolí. Další pojistka je napojena na jednotku alarmu. Pokud by se spustil alarm, kvůli požáru, úniku plynu nebo vypnutí elektřiny, vypne se napájení elektromagnetického zámku a ten sám povolí. Kdyby bylo nejhůř, mám v dosahu spoutaných rukou panické tlačítko napojené na alarm. Když se zmáčkne, spustí se alarm a přijíždí ostraha. Ale to vážně nechci.

Systém jsem nastavila tak, aby mi pro začátek natlakoval 100 ml páry s maximálním tlakem. Pak minuta pauza a pak znova. Pak se přepíná do tlakování 400 ml páry s polovičním tlakem. Pára v zadečku trochu pálí. První tlakování s maximálním výkonem je docela nepříjemné. Pak už to v bříšku občas zabublá a cítím jak tlak pomalinku roste. 

Po nahuštění 400 ml páry se systém přepne do režimu měření tlaku v hadičce. Schválně zatlačím, abych jej ještě zvýšila, trocha vzduchu unikne s ponižujícím prcnutím kolem hadičky. Systém ale z nějakého důvodu vyhodnocuje, že tlak v prdelce je nízký a tak dle nastavení následuje dalších 200 m páry.


Pak se systém přepíná do režimu čekání. Nastavené je náhodně od pěti do dvaceti minut. Netuším kolik času uplyne, ale zdá se mi to nekonečné. Naštěstí vzduch občas unikne se zaprděním kolem hadičky.

Systém se opět zapíná. Netuším kolik mi nyní bude hustit. Může to být náhodně cokoli od sto do čtyř set mililitrů. Přece jen mám macatou prdelku a ta potřebuje pořádně vyčistit. Netuším kolik mi systém tlakuje, ale trvá to a začíná to být docela peklo. Cloumám pevně spoutaným tělem, pouta dokonale drží ruce. Kolem hadičky stoupá pára, občas to hlasitě zaprdí, jak kolem ní uniká vzduch z mé prciny…

Samozřejmě ještě lepší by bylo, kdyby systém obsluhoval přísný muž. Moje ideální převýchovná představa je, že by mi v půlce vytáhnul hadici z prdelky, zavedl velké dildo šukacího stroje a pustil šukání mé maminovské prdelky… to už stroje nezvládnou 🙂

PS: Systém pro aplikaci parního klystýru, který jsem zkontsruovala velmi bezpečný. I když je jeho použití velmi nepříjemné. Tlak i objem jsou elektronicky řízené, vzduch s párou je do zadečku tlačen bezpečným tlakem a v předem omezeném objemu. Teplota páry je zchlazena na zdraví neškodnou úroveň.

Comments


bottom of page