top of page

Potřebuji akutně pomoc od Muže!

Volám SOS! Potřebuji nutně Muže, který mi pomůže!


V poslední době jsem kašlala na bělení svého análku a potřebovala bych nutně korekci. Sama to nezvládnu...


Hledám seriózního, vyzrálého, spolehlivého, čistotného a zodpovědného Muže, který mě provede tlakování maminovské prdele.


Na tuto procedůru potřebuji někoho opravdu přísného, spíše tvrdšího.


V kalhotkách a saténové košilce si mě svážeš na vyšetřovacím křesle. Nohy roztažené v podpěrkách, stříbrnou páskou mi pevně zafixuješ kotníky, stehna, lýtka, kolem kýčlí mě přitáhneš k sedáku. Pod prsy mě trup zafixuješ k opěradlu, hlavu mi přes čelo zafixuješ k opěradlu a ruce spoutáš nad hlavou.


Do pusiny mi vložíš kuličkový roubík. Pak mi pomocí kulatých lékařských nůžeš rozstřihneš košilku i kalhotky a stáhneš je ze mě. Budu před tebou ležet nahatá jen v sexy punřocháchc a podvazkovém pásu.


Do mé macaté prcky mi strčíš tlustou kovovou násadu připojenou k oranžové pryžové hadici.

A ta vede k mému tlakovacímu stroji.


Teď příjde Tvůj úkol: Natlakovat mi mojí prcinu. K dispozici budeš mít ovládací panel mého tlakovacího stroje, na kterém budeš mík k dispozici:

  • ukazatel aktuálního tlaku v mé zadnici

  • počítadlo natlakovaného vzduchu (v ml)

  • nastavení aktuálního tlaku vzduchu (ml/min)

  • elektromagnetický vypouštěcí ventil (jeho zmáčknutím se přeruší tlakování a otevře se vypouštění vzduchu ze zadnice)

  • teplota vzduchu (pokojová teplota, 35 st., 45 st.)


tlačítka speciálních režimů

  • boost (zvýší maximální tlak na 300ml/min po dobu 15 sekund)

  • wave (kolísavě pumpuje 200ml/min - 50ml/min po dobu 2 minut)

in-out (střídavě zapíná tlakování 300ml/min a vypouštění po dobu 1 minuty) Tvojí prací bude provést korekci na špatně vybělený anál. Tlakovacím strojem budeš pumpovat vzduch do mé maminovské prdelky a nafukovat mi bříško. Cílem bude, abych se stala jen tvojí bezmocnou, odevzdanou hračkou a zapamatovala si jendouo provždy že si musím análek řádně bělit.


Startujš stroj. Prostorem začne prostupovat chraplavý zvuk vibrací a syčení. Celým mojím tělem projede zamrazení. Instinktivně naponu všechny svaly, které záhy vyzkouší že jsem zcela pevně zafixovaná. Dívám se na svůj obraz do zrcadla přede mnnou. Roztažený klín, pás cudnosti, úd neboze zvadlý dolů. Roztažené macaté půlky zadnice. Stojíš u voládacího pultu. Prosebně se na Tebe dívám. Buď přiměřený...Nastavíš základní parametry a moje bříško se začne plnit. Jakmile začnu vzdychat a ošívat se, bude to pro Tebe dobré znamení. Je načase abys, zvýšil teplotu vzduchu na maximum a zmáčkl tlačítko boost. Startují další kompresorové motory a já ucítím vlnu teplého vzduchu v mé prdelce. V bříšku to zabublá. Podbříškem se pomalu rozlévá podivná křeč a v zadečku cítím tlak vzduchu, který kolem násady snaží uniknout.


Přepínáš na režim wave. Stroje zvyšují a snižují výkon. Začínám sténat do kuličkového roubíku. Proto potřebuji tvrdého Muže. Teď nesmíš mít slitování. Pokračuješ v tlakování režimem boost. Pozoruješ moje nafouknuté bříško.


Tlačí, bolí. Škubu se a začínám fňukat do roubíku. Mačkáštlačítko vypouštěcího ventilu a s úlevou cítím jak tlak trošku klesá, jak vzduch uniká z mé prdelky. Pak ale zase mačkáš boost. Znova mi dotlakueš bříško. Postup zopakuješ pětkrát.


Pak vytahueš kovovu násadu z prdelky. Uchopíš čtyři centimetry tlutoý postřikovač na zahradní hadici. Jednou rukou mi rozevřeš půlky zadnice od sebe a druhou jej krouživými pohyby dostáváš dovnitř.

Klidným a rozhodným hlasem mi oznámíš, že rozcvička skončila a teď konečně začneme s tlakováním. Hrozný tlak v prdelce, ale násadu do mě celou dostáváš. Vyděšeně sleduji v zrcadle jak mi ta obroská obluda trčí z mé nebohé prdelky!


Připojuješ k ní hadici tlakovacího stroje. Motory se opět rozebzučí. A bříško se začíná nafukovat. Pozoruješ ukazatel tlaku v mé zadnici a množství napumpovaného vzduchu.


A když se v mojích očích objeví první slzičky, v žádném případě nesmíš přestat! To je jasný signál, že je načase zmáčknout tlačítko boost! Hledám Muže, který to dokáže a bude mi přísným a spravedlivým průvodcem. Který nad mým nahatým, svázaným a nafukujícím se tělem vykoná chlapský trest.


Vypínáš stroj. Jemně a pomalu mi vytahuješ násadu a ihned mi prcinu zašpuntuješ největší anální kovovou ozdobou.


Odpoutáváš mi ruce z křesla, ale hned je spoutáváš k sobě kovovými pouty a připínáš je k obojku, abych nemohla vzdorovat rukama. Odpoutáváš i zbytek těla a pomáháš mi s pořádně nafouknutým bříškem vstát z křesla.


Pokládáš mě na zem na všechny čtyři s vyšpuleným zadkem. Teď potřebuju, abysmě vyplatil opravdu tvrdý Chlapský výprask. Ne jen tak polechtání jako ve Sto odstínu šedi. Ale opravdu tvrdý výprask prdelaté maminy...

Máš k dispozici spousty nástrojů. Kožených, dřevěných, plastových. Plácačky, pálky, důtky, bičíky, rákosky, vařečky, hřebeny, karabáče, pravítka.


Po chvilce výprasku se rozpláču. Doopravdy. Tlak v bříšku. Nával emocí. Adrenalín. A teď. Oheň na zadečku.


Teď nesmíš přestat! Pod hrudník mi pokládáš polštář. zápěstí mi svazuješ ke kotníku, každé končetiny na jedné straně. mezi nohy mi rychle připínáš rozporku. Pokračuj ve výprasku!


Odpoutáváš mi ruce, rychle je zase připínáš za krkem k obojku a nadzvedáváš mě. Vedeš mě k vyšetřovacím křesílku. Bráním se.


To je chvíle, kdy budeš potřebovat pomocníka. Kamaráda. Moc prosím, sežeň si jej. A měj jej po ruce! Jakmile totiž nastane přesně tahle chvíle a já se budu bránit, stáhni mě na zem, polož mě na bok a za zády mě svaž ruce ke kotníkům, abych nemohla utéct.


Pak telefonem zavolej kolegu. Měl by být schopen dorazit co nejrychleji!


Jakmile kolega dorazí, společně, mě zvedněte ze země a odneste mě k vyšetřovacímu křesílku. Ideální je, když mě chytnete každá pod jedno rameno a natáhnete mě na opěradlo. Jeden z vás mě bude přidržovat, zatímco druhý mi rychle sváže ruce, hrudník a hlavu k opěradlu. Potom si každý z vás vezme na starosti jednu nohu, vložíte mi ji do podpěrek a opět svážete.


Teď je čas, abyste mi vyšetřili macatou prdelku. K mému roztaženému rozkroku si postavíš malou židli a posadíš se na ni.


Kamarád si stoupá vedle tebe. Oba si natáhnete latexové rukavice. Kamarád mi oběma rukama roztáhne půlky zadnice od sebe. Vytáhneš mi zasunutou ozdobu. Do ruky bereš baterku a chvilku se díváš na mojí dírku. Pak bereš do ruky klystýrový balónek.


Zatímco mi tvůj kolega stále rozevírá půlky zadnice od sebe, jemně mi zasunuješ násadu balónku jen těsně k okraji análu a začneš do mě stříkat velmi teplou mýdlovou vodu.


Prcnu si. Z análku zasyčí vzduch. Tlačím, abych ho z bříška dostala co nejvíce. Zasouváš mi dva a pak tři prsty do análu. Prosím, požádej kolegu, aby mi taky vyšetřil prdelku čtyřmi prsty. Jakmile se to stane je načase opět zavést velkou násadu z postřikovače. Pláču, křičím do roubíku, chci skončit. Gestikuluju že je konec! Moc prosím, vůbec na to nereaguj a dále pokračuj v převýchově.


Zatímco nastavuješ tlakovací stroj, může kamarád vařečkou vyplácet moje půlky zadnice, ať neztrácíte čas. Zapínáš tlakování. Bříško se opět nafukuje.


Na obě strany mezírky mezi hýždi co nejblíže análku mi nalep dvě ploché elektrody, připojené k výkonnému elektrostimulačnímu přístroji. Připravím pro tebe kvalitní a výkonné zařízení, ne hračku ze sexshopu.


Požádej svého kolegu, aby obsluhoval elektrošoky do mého análu, zatímco ty budeš řídit nafukování. Do dírky mi vjíždí první náboj elektřiny a celé tělo se nekontrolovatelně prohne. To je správně! Pokračujte!Najde se Muž, který by se mnou chtěl sdílet (fantazírovat, vymýšlet, konstruovat, realizovat, vzpomínat) podobné fantasie?

Jasně, tohle je jen fantasie a v realitě by se takhle určitě neodehrála. Pro mě bezpečnost a zdravý rozum na prvním místě. A BDSm je příjemná zábava ne mučení! Ale fantasie je fantasie...

Ale můžeme si společně zahrát takovou scénku, něco bude reálné, něco si představíme... I tak to může být skvělé!
Napiš mi a nějak začneme!  


Tohle je jen fantasie!!! Pro BDSM platí vždy bezpečně & rozumně & dobrovolně. Před každou scénkou musí být domluveno STOPka z důvodů zdravotní indispozice. jak bude scénka probíhat musí být předem jasně domluveno, včetně hranic kam až lze zajít.

Comments


bottom of page