top of page

Pozdní příchod


Nestíhám. Klasicky. Prostě se mi to stává. Přicházím pozdě a Ty už na mě čekáš. Rychle utíkám do sprchy a pak si prohlížím, jaké oblečení jsi mi přichystal. Bílý korzet, bílé sexy punčochy, bílé kalhotky, červené lodičky. Krásná kombinace. Nasazuji pás cudnosti, oblékám se a přicházím za Tebou.

Ptáš se mě, jestli mám hodinky. Znovu se Ti omlouvám a podávám Ti klíček do pásu cudnosti. Ty ale říkáš, že omluvy k ničemu nevedou. Už minule jsi mě varoval. Mám se položit na postel a přehnout se přes několik polštářů. Zadeček mám pěkně vyšpulený. Ale jinak je to příjemná poloha. Skoro relaxační. Po dlouhé a únavné cestě ráj. Přivazuješ mi na zápěstí a kotníky červená kožená pouta. Takže dneska mě budeš hned svazovat?

Pomocí červeného bondage lana, které táhneš pod postelí mě k sobě přivazuješ zápěstí a kotníky a dokonale mě natahuješ. Docela silně. Vlastně zjišťuji, že se nemůžu vůbec pohnout. Ze zadu mě rychle nasazuješ roubík. Do ruky dostávám náš zvoneček. Je to naše “stopka” když mám v ústech roubík. Když zazvoním, je konec hry. Ale tím i i konec kouzla.

Stahuješ mi kalhotky a abys je svléknul dočasně mi uvolníš levou a pak pravou nohu, ale rychle je zase spoutáváš.

Zajíždíš mi prstem k análku. Máš na něm lubrikační gel a za chvilku cítím nějakou pomůcku, kterou mi pomalu zasouváš do prcinky. Tlak sílí, AU! Bohužel nemůžu otočit hlavu, abych vše viděla. Začínáš mě vyplácet. Pálkou. Klepáčem. Páskem. Tím to bolí. Vyplácíš mě dlouze. Říkáš mi, že už nikdy nepřijdu pozdě. Že dnes mě převychováš. Bereš koženou plácačku. Silná kůže pořádně rozehřívá mojí prdelku.

Přerušuješ výprask. Se záškubem dostávám do mojí prcinky elektrošok. WOW! Tak elektřina. Mám v prcině anální elektrodu. Hmm. Dneska to bude zajímavé. Na elektostimulační jednotce jsi spustil náš oblíbený program. Má některé docela nepříjemné fáze. Domluvili jsme se, že síla sedm je přísný trest, osm je extrém a jen kdybych někdy neskutečně zlobila můžeš jít výš, na devítku a desítku, ale tím jsi nejsem jistá. Klidným hlasem mi oznamuješ že zkusíme devítku. Nemám se prý bát. Posadíš se vedle mě a hladíš mě po vlasech. Cítím jak brnění sílí, zatraceně sílí! Prdelka si mi samovolně třepe a cítím jak se potí. Je to opravdu drsný trest. Propínám ruce, ale pouta pevně drží. Tisknu zuby roubík a ulevuji si nářkem.

Vstáváš ode mě  a já ucítím pevné rány páskem na prdelku. Měla jsem přijít včas! Kdy už to skončí! Vím jak přísný dokážeš být. Program se sám vypíná. Takže deset minut. Přestáváš mě i vyplácet.

S úlevou mi vytahuješ elektrodu z prdelky a chvilku mi hořící zadeček jemně hladíš. Odvazuješ mi kotníky, ale ruce mám pořád spoutané. Dáváš pryč polštáře, otáčíš celé moje tělo na záda a opět mi přivazuješ nohy. Natahuješ kotníky směrem k zápěstím, takže mám nohy pokrčené a roztažený klín.

Odemykáš mi pás cudnosti. Zvláštní! Začínám tušit proč. Ty mě chceš opravdu hodně potrestat. Jemně mi chytáš můj penis. Nemůžu si pomoci, ale mám bleskovou erekci. Jemně stahuješ předkožku a na žalud mi přikládáš polštářkovou elektrodu. Druhou přikládáš o něco níže na penis a natahuješ mi na ně gumičky, které elektrody dokonale fixují na místě.

Do roztažené prcinky dostávám velkou nafukovací násadu na klystýr. Tu velkou, s velikým balónkem který mě pekelně tlačí v prcině. Na okraje mezírky mezi hýždí, těsně k análku z obou stran lepíš další dvě polštářkové elektrody a vidím, jak je zapojuješ do druhého elektro stimulační jednotky.

Za chvilku přicházíš s klystýrovým vakem plným vody. Vypadá to lehce přes dva litry. Pouštíš vodu pomalým proudem a mezitím dostávám na šourek deset kolíčků na prádlo. Tohle opravdu štípe! Show začíná. První elektrošoky do prcinky. Škube. Brní. Půlečky se mi stahují. Pak pouštíš i proudu do penisu. Tohle je opravdu nepříjemné. Říkáš že mi prozatím dáš šestku. Ještě že tak!

Půlka vody je upotřebená. Začínám se propadat do toho extatického pocitu bezmoci. Úplné. Odevzdanosti. Jsem Tvoje hračka. Říkáš mi, že jsem pěkně neposlušná mamina. Že takhle by to dál nešlo. Jemně mě chytíš za jednu ruku. Druhou přidáváš intenzitu proudu. Nejprve do zadečku. Říkáš že dáme maximum. Dá se to vydržet. Tahle jednotka je nějak snesitelnější. Ale brní, pálí a kope to pořádně. Pak otáčíš kolečkem na druhé jednotce. Z té už mám strach. Cítím brutální zabrnění v penise. Škube se. Je to trapné. Stydím se. Propínám se. Zuby pevně svírám kuličku roubíku a úpěnlivě se na Tebe dívám. Ale zvoneček nepoužiji. Za svoje špatné chování si chci nést následky. Vím, že to potřebuji. Je to pro moje dobro.

Voda je upotřebená. První jednotka vypíná automaticky a druhou vypínáš ty. Sundáváš mi kolíčky (pekelně to štípe) a odvazuješ mě. Svorkou uzavíráš násadu v prdelce a odpojuješ od ní hadičku. Jsem krásně zpocená, rozechvělá a strašně vzrušená. Odcházím rychle na toaletu. Máme před sebou další dva krásné dny…

Potrestal bys mě stejně? Za moji nevychovanost? Nebo nikdy raději nepříjdu pozdě protože jsem slučná mamina? Chceš se to dozvědět? Pojďme se poznat.

Comments


bottom of page