top of page

Prdel maminy v tréningu (+ real Karolína video)

S bušícím srdcem klepnu prstem na "odeslat". Hvízd. SMS s mojí adresou právě odešla.


Venkovní dveře chaty jsou odemčené. Prostor před nimi osvětluje silné venkovní světlo. Místo jsme našla na airbnb. Polosamota. Hory. Nejbližší chaty jsou asi padesát metrů daleko a všechny opuštěné.


Hvízd. Pořád mi zvuk odchozí zprávy rezonuje v mysli. Čekám asi hodinu. To byl čas, který jsi napsal, že jsi schopný dojet. Víc o tobě nevím. Jen dvě vyměněné SMS. Hodina pryč. Dívám senna dveře. Můžu je zamknout. Zhasnout. Dělat že tu nejsem. nebo jsem, ale neotvírám, to je jedno.

Kalhotky dolů. Jen v saténové noční košilce poklekám na přenosné vyšetřovací křeslo. Kotníky, kolena. Pevně přitahuji silným červeným bondage lanem. Klečím na všech čtyřech s nahatým vyšpuleným zadečkem.


Do prdelky opatrně zavádím větší černé dildo připojené k šukacímu stroji. Lano ovazuji kolem pánve, přitahuji dozadu, dopředu. Tak, aby byla prdelka fixovaná a nemohla se pohnout. Samotné mi to jde špatně. Snažím se soustředit na práci a ne na to co se může stát. Do pusiny červený kuličkový roubík.


Na uči velká sluchátka s relaxační hudbou. Přes očí škrabošku. Tma.


Cvak, levou ruku zacvakuji do kovových pout. Pouta mohu kdykoli odemknout. Pravou rukou poslepu nahmatám regulátor šukací mašinky a pomalu otáčím regulátor šukacího stroje. Mašinka s jemným cvakáním začíná pomalu zasouvat černé dildo do mé nahaté prdelky. Poslepu nahmatám pravé pouto a opět zacvakávám.


Nic nevidím. Nic neslyším. Cítím je dildo opěkovaně zajíždějící do análku. Tělem prochází vlna adrenalínu z představy... že jsem mu dala adresu tohoto místa. Že jsem mu řekla přesně tenhle čas. A napsala, že ho čeká překvapení. A ať příjde na minutu přesně.


Zahrávám si s myšlenkou rychle se odemknout. Utíkat ke dveřím. Zamknout. Zhmotňuji tu představu.


Něco zacloumá pouty na rukou. Opět. Ne. Tohle není přelud! Srdce okamžitě vyjede do maximálních otáček. V uších kromě relaxační hudby ze sluchátek náhle slyším hrůzný svistot krve v hlavě. Tlak roste.


Někdo mi sundává sluchátka. Instinktivně po slepu hmatám po rozepínací skobě, která drží pouta u sebe. Místo toho ale zmateně nahmatám jakousi pásku. Nebo něco. něco co mi brání skobu odepnout. Rychle hmatám po pojistce pout. To stejné.


Slyším, že tu někdo je. Šukací stroj mezitím stále zajíždí do mé prdelky.


Cvak. Někdo jej vypíná. A vytahuje dildo z análku. Zasunuje mi do ní hadičku. Cítím, že mi pumpuje vzduch do prdelky! Zacloumám pouty a celým tělem. Naprosto dokonale spoutaná. Jasně moje práce a na selfbondage jsem už expert.


Nemůžu s tím nic udělat, ale tlakem cítím jak mi vzduch rychle unikne kolem hadice s ponižujícím prcnutím.


"Tak ty mi tady budeš prdět?" ozve se ztichlou místností cizí hlas. Jako by mnou projel blesk. Je starší. Co je to za pocit? Strach? Stude? Vzrušení?


Slyším jak se někdo přehrabuje v pomůckách, které jsem vyskládala na stolek vedle.


"Tak za to prdění dostaneš jako malá holka od taťky páskem!"


Plesk! Na vyšpulený zadek dopadne hrozně bolestivá rána, následovaná další a další.


Co je to za pásek? Je to moje pomůcka? Tawse? Tohle bolí víc. Nevím jak dluho výprask trvá, ale prdelku mám v ohni.


"Tak už to nebudeš dělat?" opět ten hlas.


"Nebudeš" odpovídá si hlas sám sobě (protože já mám v pusině roubík).


"Nebudeš protože ti tam dáme...tohle" a hned na to cítím jak mi do zadečku zasouvá něco většího. A pak. Zase nafukování!


Moje velká násada, tryska na zahradní hadici, připojená k hadici a pumpičce? Ať je to cokoli, zadeček to ucpalo dokonale a už vzduch neuniká. Cítím rostoucí tlak. Se strachem počítám zmáčknutí balónku. Je to lehce slyšet a hlavně hned cítít. Jedno zmáčknutí je asi padesát mililitrů Šesté. Sedmé. Osmé. Prosím! Deváté! Desáté!


Věc v mém zadku se vysouvá a strašně rychle jí vystřídá dildo. Cvak. Mašina se opět rozjíždí. Otáčky se zvyšují.


Svírám zadeček a snažím se, aby dildo vyklouzlo. Vlastně nevím ani proč. Je to asi instink uniknout z této ponižující chvíle. S mlasknutím mi vyjede z prdelky. A hned na to odejde i trochu vzduchu s prcnutím a úlevou.


"No konečně!" ozve se hned na to ten hlas. "Sem to nemohl vůbec najít" prosviští místnosti druhý cizí hlas! Udýchaný. Taky starší.


"Hele odlož si a pojď mi honem pomoct!" říká první hlas.


"Tys už začal?" ptá se druhý hlas. "Ne" směje se první "ona už takhle byla, takhle jsme jí našel!" pokračuje první hlas.


"Co mám dělat?" ptá se druhý hlas.


Myslí mi prostupuje podivný pocit. Strach. Druhý cizí muž. Tohle nebylo v plánu!


"Hele nějak si to rozmyslel nebo co a panikaří mi tu, potřebuju, jestli bys mi jí nepodržel. Ale počkej, nejdřív jí musím zas napumpovat. Už jsem to jednou dělal, ale všechno vyprděla ven, ale má tady tohle udělátko, tuhle násadu, tím to docela jde a neuniká jí to." vysvětluje první hlas.


"To ji dáváš vzduch?" ptá se druhý hlas. Do prdelky mezitím opět dostávám násadu a opět začíná pumpování.


"Jo, vzduch, furt o tom fantasírovala" pokračuje první hlas. Šesté zmáčknutí. Sedmé. V bříšku mi zbylo ještě určitě dost vzduchu od minula.


"Všecko se zní vypustilo, tak musím znova!" říká nazlobeně první hlas a mačká už podesáté balónek.


Jedenáct. Dvanáct. Patnáct.


"Teď musíme fakt rychle. Já vytáhnu tu násadu a ty hned zastrčíš to dildo." Dává první hlas instrukce druhému.


"Počkej, počkej, já jsem teda přivezl toho svého uměláka, co jsem ti psal, počkej chvilku." odpovídá druhý hlas.


"Ale jak to k tý mašině přidělat?" ptá se druhý hlas hned na to.


"To je snadný, má to tady tu přísavku, ale ona si to svý dildo ještě nějak upevnila tady tou páskou, to musíme oddělat a pak to tvoje taky radši tak přilepíme, pásku má támhle na stole!! říká první hlas.


Slyším jak muži něco dělají. Vlastní dildo? Cukám se. Zkousím do roubíku mumlat. Stop!


"Vidíš, já ti říkám, že je nějaká divoká! říká první hlas.


"Tak jdem na to? Já teda vytáhnu násadu a ty zasunuješ co nejrychleji, jo? říká rázně první hlas.


"Počkej, ještě přifouknu, beztak něco zas uniklo." a hned třikrát mačká pumpičku.


Pak vytahuje násadu z prdelky a hned na to mi začíná něco tlačit na análek. Je to rozhodně větší než moje dildo. Tlačí to! A lehce bolí. Svírám prdelku.


"Teď mi jí tady chyť, tu její prdel mi drž pevně!" skoro křičí první hlas. Cítím dvě ruce jak mě pevně chytnou za pánev. Tlak nepolevuje. vírám análek. Bolí to! Tlačí mi něco velkého dovnitř!


"Uvolni se! Přestaň blbnout, je to jenom zase dildo, to se ti tam musí v pohodě vlést!" říká první hlas.


"Neboj se mamčo, už to tam bude" říká konejšivým hlasem druhý hlas, která stále pevně drží mojí prdelku, aby se nemohla škubat.


Nové dildo proniká hlouběji do mé nebohé dírečky. Strašně tlačí!


"Ty toho nedaláš, taková hysterka, dyť to je jen něco málo přes pět cenťáku!" pousměje se první hlas.


"Tak pustíme!" pokačuje. Cvak! Šukací mašina se zase dává do pohybu. Rychleji. Ještě rychleji.


"Drž jí tu prdel!" zahuláká první hlas. To něco obrovského v mé prdelce teď rejdí sem a tam. Bříško mě tlačí kvůli vzduchu a můj nebohý análek zažívá opravdové peklo.


Ještě rychleji!


"Vydrž to mamčo, dáme ještě tak deset minutek" říká mi přátelsky druhý hlas.


"Nepřifouknem zas trošku?" ptá se první hlas.


"Tak mohli bychom".


Zastavují šukací mašinu. Stejná procedůra. Dildo střídá větši tryska zahradní hadice připojená k balónkové pumpičce.


"Hele postup. Napumpuju jí litr vzduchu, pak honem zacpem dilcem a budem šukat. Akorát nám tady asi bude už bulet!" říká první hlas. Začíná pumpovat.


"Přelep jí pusu ještě páskou, ale udělej tam dírku ať může dýchat" říká první hlas. Přes pusu dostávám lepící pásku. Jsem absolutně zoufalá. Muž pumpuje. Do očí se náhle derou slzy.


Třesu se. Muž napumpuje a nahrazuje násadu dildem. Šukací mašina se zase rozbíhá.


"Ještě deset minut a budeš to mít za sebou, mamčo!" hláholí zvesela první hlas... deset minut...deset...


Moje reálné video...Tento text je POUZE erotickou fantazií, kterou jsem nikdy nerealizovala a ani realizovat nechci. Jsou v ní praktiky, které nelze vnímat jako bezpečné, konsenzuální a já konsenzualitu – souhlas všech stran vždy požaduji!
Některé praktiky popsané v této fantasii jsou také za hranici bezpečného a rozumného BDSM, takže je doopravdy zažít nechci a ani vy je nikdy doopravdy nezkoušejte na sobě ani nikom jiném!
POUZE FIKCE! Popsané praktiky jsou absolutně v rozporu s lidskou anatomii a bezpečným BDSM a v realitě by vedli k ohrožení zdraví a života!

TIP: Jak na bezpečné BDSM v realitě? Informace hledej zde...

Commentaires


bottom of page