top of page

Pro Chiiiiiiii z Amaterů….I mladíček zkušenou MILF překvapí.Chiiiiiiii…slíbila jsme Ti fantasii speciálně pro Tebe, jako malou omluvu, že jsem se neozvala ;-).

I když mě přitahují spíše starší a zkušenější muži, v souvislosti s Tebou, který říkáš, že jsi 24 letý student mě přece jen něco láká…nezkušený mladík, který dostane na starost docela zkušenost trans MILF… Dokáže jí zkrotit?

Tento text je pouhou erotickou fantasií. Nikdy jsme jí neprožila a ani prožít nechci. Pro všechny BDSM praktiky vždy platí: Dobrovolně, rozumně, bezpečně!

Scházíme se na hotelovém pokoji. Pár rozpačitých úsměvů, nejistota, řeč vázne. Vypadáš nejistě a bezradně postáváš v neosobním pokoji. Sešli jsme se tady kvůli něčemu…ale jako by se ani jednomu z nás do toho nešlo. Překročit ten práh studu.

Nalévám ti vodu do sklenice. Pak nejistým hlasem říkáš: “Zkusíme teda něco trochu?”. “A co myslíš?” odpovídám a tělem prostupuje podivný pocit nudy. Přece jen, tvé mládí a nezkušenost jsme prostě podcenila. 

“Posaď se tady na tu lenošku”. “Tuhle?” ukazuji na podlouhlou polstrovanou lenošku s delším sedákem a opěradlem na konci. “Dobře” usmívám se nejistě a trochu shovívavě. “Ne, jako takhle…” rozpačitě mi naznačuješ, abych se zadečkem otočila k tobě a prsa si opřela  opěradlo lenošky. Sedám si podle pokynů. Sexy černé šaty, blonďatá paruka, silikonová nasazovací prsa, černé květinkované punčochy a ostře červené lodičky. Vyparádila jsme se pro tebe docela šik, ale teď mi to trochu přijde jako ztráta času. Bez očekávání usedám na židli a čekám jaký zázrak z tebe vypadne. Nejistě mi přejedeš rukou po zádech. Je to skoro jako nějaké pohlazení. 

“Ruce dej jakoby do předu k sobě, prosím tě” říkáš mi.” Jediné co mě napadá je slovo divné, ale pro tu srandu to udělám.

Pak si nademnou náhle rozkročmo stoupneš a stejně nečekaně mě zasedneš. Celou tvojí váhou na mém těle mě doslova přimáčkneš do křesla. Je to divné, nečekané. A než stačím cokoli říci doslova se vrhneš na moje ruce. Se stříbrnou montážní páskou mi obě zápěstí začneš divoce omotávat. Nejdříve k sobě a pak stejně rychle a zběsile k opěradlu lenošky. Stále plnou váhou sedíš na mém těle. 

“Neblbni, nejsme domluvení…” lomcuji rukama a pak i tělem, ale tvoje váha je přece jen větší než moje síla v nohách a tak se mi vzepřít nedaří. Stále sedící na mojích zádech dokončíš spoutání mých zápěstí k sobě a čelu lenošky. Pak, ještě stále svým tělem sedícím na mém mi páskou omotáš kolem pásu k opěradlu lenošky, abych se nemohla zvednout. Jakmile páska nahradí váhu tvého těla, stejně rychle a skoro magicky obratně přejdeš k mým nohám a rychle je spoutáš k bokům lenošky. Všechno to probíhá tak rychle, obratně a bezchybně, jako bys měl vše dokonale připravené a naplánované.

“Prosím, nejdříve se musíme dohodnout” otáčím hlavu směrem k tobě. To už ale přistupuješ k mému obličeji a do pusi mi začneš doslova rvát kuličkový roubík. Tlačíš mi na zuby a rukama mi tlačíš čelist směrem dolů. Bolí to a tak raději povoluji. Kulička vklouzává do pusy a tím je můj osud zpečeněn což je mi jako BDMS velmi zkušené MILF jasný. Za hlavou mi pevně stahuješ kožený pásek roubíku. Mno. Tak tohle bude zajímavé. Srdce naskočí na nejvyšší rychlost. Ne. Ještě vyšší rychlost je v zásobě. Ze sportovní tašky, kterou sis donesl vytahuješ velké nůžky. Od shora dolů rozstřihneš moje sexy černý šaty a pak je jako nějaký nepotřebný hadr strhneš z mého těla. 

Zkouším lomcovat tělem, ale páska drží neskutečně pevně. Do těla vjede zvláštní klaustrofobie a panika z nemožnosti se hnout. Nůžky zajíždějí pod kalhotky. Cvak. Cvak. Cvak. Tři střihy a stahuješ i kalhotky. A do prostoru najednou trčí moje vyšpulené maminovská prdelka.

Aniž by ses předtím dovolil, drze otvíráš mojí tašku. Tašku ze sbírkou pomůcek, které jsme si přivezla. Skoro hulvátky je začneš vyhazovat z tašky na postel.

Do ruky bereš rákosku. “Tak tys mi psala, že tě možná nezkrotím?” Tvůj hlas je najednou jiný. Pevný, rozhodný. Švih! První rána dopadá na můj macatý zadeček a celé tělo sebou cukne. Švih! Druhá. Třetí…
Rány jsou zatraceně tvrdé. “Jsi pěkně drzá mamina a myslíš si že mi budeš poroučet? ” ptáš se mě, zatímco rákoska maluje rudé pruhy na mé nebohé třesoucí se prdelce. Odkládáš rákosku a rozepínáš si pásek na svých kalhotách.

Chytneš kůži na mém bříšku mezi prsty. “Tohle je co mamino? Na fotkách tenhle špek teda nebyl? A tohle?” chytneš drsně kůži na mé prdelce. “Tohle je co? Na fotkách řádí fotošop?” Švih! Pořádná rána páskem a teprve teď začíná prdlekové peklo. A to jsem si myslela že s rákoskou jsi vážně tvrdý pásek. Páskem to zatraceně bolí a mě poprvé při výprasku neovladatelně vyhrknou slzy do očí. Všimáš si toho. 

“Ty mi tady budeš při výprasku bulet? Tak to teda ne!” Z mé tašky s pomůckami vytahuješ vzduchovou pumpičku s dlouhou oranžovou pryžovou hadicí. 

“Za to bulení ti tu tvojí tlustou prdel napumpujem a pak ještě dostaneš trestný klystýr”. Lubrikačním gelem mi prsty přejedeš po vyšpulené dírečce a hned poté mi do ní zastrčíš hadici. 

“Když tady fňukáš tak ať máš aspoň proč.” Začneš pomalu mačkat ruční pumpičku a já cítím jak mi vzduch proudí do prdelky. Bezmoc, zmatek, strach. Počítám kolikrát jí zmáčkneš. Jedno zmáčknutí by mělo být něco pod 30 mililitrů. Deset. Patnáct. Tlak už začínám cítít jak v bříšku tak prdelce. 

Pak naštěstí hadici vytahuješ. Celým tělem projede radost. Do ruky bereš důtky. Zatlačím, abych vzduch dostala pryč z bříška. Aniž bych to chtěla, místností projede hlasitý zvuk prcnutí. 

“To nemyslíš vážně že mi tu budeš prdět? Ty hnusá, tlustá a drzá krávo!” Doslova na mě zle zakřičíš. 

Zašpuntuju ti prdel nafukovací cévkou, nedá se nic dělat”. 

Vezmeš do ruky rákosku. Postavíš se zase nade mě, čelem směrem, kterým trčí můj roztažený zadeček. Jednou rukou roztáhneš půlečky od sebe a druhou švihneš přesně mezi ně ráskou. Rána dopadne přímo do mezírky a na análek. Cuknu celým tělem. Druhá rána. Třetí. 

“Prdět mi tu nebudeš!” Vyplatíš mi dvacet ran na análek. Pak vezmeš jezdecký bičík a začneš pracovat na mém nebohém šourku. Už při první ráně mi vtrhnou zase slzy do očí. To ještě netuším, že mě čeká dvacet takových. A po dvacaté se regulérně rozpláču. 

“Co jsem říkal o tom bulení mamino?”

Do mé nebohé prdelky zasouváš mojí dvojitou nafukovací cévku. Jakmile jí zasuneš dovnitř, unikne hadicí se silným zasyčením cévky další vzduch z mého bříška.

“Sakra, zbytečná práce!” odsekneš naštvaně a pořádně nafoukneš oba balónky cévky. “Teď tě musím znova napumpovat!”

Mačkách pumpičku dvacetkrát. Cítím tlak a křeče v bříšku. “Budeš zase bulet nebo co?”

Necháváš pumpičku připojenou k cévce a vyplácíš můj zadeček. Testuješ kožené paddle, vařečky, pálky, kartáš. Prdel mám dokonale rudou, místy se zřetelnými šrámy a hoří mi jak v jednom ohni.

“Tak už budeš hodná mamka?” Klekáš si obličejem naproti mě. “Kývám rychle hlavou že ano”.

“Tak napumpujem ještě litřík vzduchu jo? Zvládnem to, co říkáš?” Vyděšeně kroutím hlavou. 

“Litřík vzduchu, pořádný výprask kuliček, rákoska, důtky a pásek!” říkáš pobaveně. Mumlám vydešeně do roubíku a kroutím hlavou”. Znova se zkouším vzpírat, ale je to naprosto marné.

Postavíš se za mě a pozoruješ mojí prdelku. Pak do ruky bereš mobil. Střídavě se díváš do mobilu a střídavě na můj zadek. “Na těch fotkách na amatérech vážně vypadá menší! A tohle je doslova vypasená tlustá prdel. Pak bereš opět jezdecký bičík a začínají muka pro mé kuličky. Zase se neovladatelně rozbečím.

“Karolíno, víš že tě za to fňukání musím potrestat? Víš to?” Skláníš se těsně k mému obličejí. “Je mi to líto, ale to je ta výchova, výchova co ti chybí. Za to bulení a za to, že jsi mi tu prděla ti nakonec napumpuje ještě dva litry. Nebo víš co, napumpujem, abys měla celkem tři litry v břiše. Na blogu jsi psala, že tři litry vody jsi jednou dala a vzduch je bezpečnější. Bože! Kdy tohle skončí? Pokračuješ střídavě ve vyplácení prdelky rákoskou, důtkami a bičíkem mi zase seřežeš kuličky. Pláš už neskrývám. Slzy se valí z oči, kolem roubíku mi tečkou sliny a z nosu mi kape.

Pak bereš pumpičku a opravdové peklo teprve začíná. “Tak máme dva litry. Ještě litr mamino!” Bříško mám nafouknuté a strašně tlačí. Snažím se vytlačit cévku nebo alespoň trošku vzduchu kolem ní, ale dokonale těsní. Pak se ale stane zázrak a troška vzduchu unikne kolem nafouknuté cévky. Místností opět projede zvuk prcnutí.

“Tak ty si nedáš pokoj s tou svojí tlustou prdelí? To snad není možný!” Odcházíš do koupelny. Pak se vracíš s tubou zubní pasty a ruličkou pytlů na odpadky. Vytahuješ cévku ze zadnice, zasuneš mi ústí tuby do análku a celou mi jí rychle vytlačíš dovnitř. Utrhneš jeden pytel na odpadky a začneš jej omotávat mezi dva balónky nafukovací cévky. Stejnou věc uděláš s dalšími třemi pytly až mezi balónky vznikne pořádně chuchvalec. Opět mi zasouváš cévku i s namotanými pytli do mé dírečky. Funím a naříkám. Chuchvalec, který jsi na cévce vytvořil je docela velký. Zubní pasta, ale dírečku dokonale nalubrikovala, takže jakkoli svírám půlečky i análek, nakonec se ti tvé dílo podaří do prdelky nacpat.

“Nevím jak víc to utěsnit” Mumláš a další sáček omotáváš ještě z vnějšku mezi hadicí cévky a vnějším balónkem. Pak jej cpneš kolem hadičky zasunuté v mé dírečce. “Snad už to nebude unikat” a přifukuješ cévky, tentokrát vážně pořádně. Tlak v prdelce je strašlivý. Další sáček a opět jej cpeš kolem mé nebohé napjaté dírečky.

“Kolik toho vzduchu jsi vyprděla, když jsme byl v koupelně? Tak litr co?” Je to nesmysl, už se mi se mi i přes veškerou snahu nepodařilo žádný vzduch vypustit.

“Tak jdem na ten zbývající litřík” a začínáš pumpovat. První následující půlitr je neskutečné utrpení. Brečím, škubu sebou, ale nic nepomáhá. 

“Dostaneš ještě do té své prdele elektřinu” a hned ze své sportovní tašky vytahuješ starý polní telefon. Tohle už jsem někde viděla. A celým mojím tělem projede absolutní zděšení. Protože vím, co tohle zařízení dokáže. A na to video se dvěma kluky, který takhle trestal dominant nikdy nezapomenu.

Vedle cévky mi do análku doslova nacpeš dvě ploché elektrody, které se používají u elektro masážních přístrojů, drátem připojené k telefonku.

“Snad tohle tu tvojí macatou prdel konečně vychová Karolíno, uvidíme, jestli se zlepší! Chvilinku ti teď budu dávat elektrošoky do análu, pak to napojíme na kuličky a pak dopumpujem ještě ten půl litr!”

Začneš točit klikou. Celé tělo se nekontrolovaně vzepře a prdelkou projede obrovská škubnutí, bolest a tlak. Vzduch v bříšku tlačím ven, ale nic neunikne. Pot mi teče po obličeji. Točíš kličkou. Pak bereš pásek a chvilku vyplácíš moji macatou rudou prdel. Přikládáš elektrody na šourek a celá hrůza se opakuje. Zase výprask. Elektrody do prdelky. Točíš. Pumpuješ. Už budu hodná! Udělám cokoli, cokoli! Jsem jen vaše” Mumlám do roubíku, ale vycházejí jen neartikulované zvuky.

Odpoutáváš mě, vytahuješ cévku a s mohutým zasyčením uniká první dávka vzduchu. Spocená, rozechvělá a uplakaná vstávám. Klekám si ke tvým nohám a líbám je.

“Už budu hodná mamina, můj jediný opravdový Pane…”

Tento text je pouhou erotickou fantasií. Nikdy jsme jí neprožila a ani prožít nechci. Pro všechny BDSM praktiky vždy platí: Dobrovolně, rozumně, bezpečně!

Comments


bottom of page