top of page

Pumpička

Jednou ze skvělých pomůcek ke klystýru je balónková pumpička, někdy na sexshopech označovaná jako "anální sprcha". Jedná se vlastně o balónek vybavený ventilkem, který vytlačí svůj obsah ven z jedné strany a z druhé jej hadičkou odněkud nasaje. Takto lze pumpovat neomezeně dlouho. Je to skvělá pomůcka vzdušnému klystýru (air-enema), ale samozřejmě použít se dá i ke klystýru libovolnou kapalinou Jeden konec se ponoří do misky či láhve, druhý zavede do zadničky.

Na pumpičce je důležitý její psychologický aspekt. Ve spojení s úplným znehybněním trestaného človíčka má najednou vychovatelka či vychovatel plně v rukou její či jeho pocity. Zmáčkne ještě pumpičku nebo dopřeje nezbednici vytouženou úlevu? je velmi ponižující sledovat jak se trestané osobě pomalu plní bříško s každým dalším zmáčknutím pumpičky.


Na fotografiích níže vidíte hezkou ukázku použití této pomůcky. Subinka byla nejprve pevně svázána boku, do zadničky dostala pro jistotu dvojitou dobře těsnící anální rourku se dvěma balónky a nyní je jen na rozhodnutí jejího pána jak moc se bude trápit. A protože rourka s dvojitým balónkem funguje jako perfektní zátka do zadečku, která znemožní vidě uniknout bude si subinka muset na vytouženou úlevu ještě chvilku počkat...Comments


bottom of page