top of page

Ranní probuzení


Probudila jsem se na hotelovém pokoji se zvláštním pocitem. Ve vedlějším pokoji spíš Ty. Zvláštní. V našich hrách, můj Muž. Spala jsem ve své roli. Vždycky mi to přišlo vzrušující. A je to zvláštní zkušenost spát s prsy a parukou. Někdy trochu nepohodlná. Ale nepohodlí, jako odříkání mě v této dimenzi vzrušuje. I proto jsem měla celou noc nasazený pás cudnosti. A saténovou košilku. Růžovou a hebkou. Ležím v teple peřin a přemýšlím co bude dál. Klepeš mi na dveře. Vždycky se mi zrychlí tep.

Vcházíš do pokoje ke mně a pohladíš mě po blond vlasech. Je to milé gesto přátelství a dobré nálady. Pak jemně stáhneš mojí peřinu a něžně natáčíš moje tělo do polohy v kleče zadničkou k Tobě. Vyhrnuje mi košilku nad prdelku. Chvilku mě po ni hladíš. Mlčím a užívám si tu chvilku. Být Tvojí Ženou. Pak dostávám první ránu bičíkem. Ani jsem si nevšimla, jak jsi ho sem propašoval. Krásně mě vyplácíš. Cítím jak se mojim tělem rozlévá energie. Klekám si na všechny čtyři a špulím svoji maminovskou prdelku. Vyhrnuješ mi košilku až nad prsa a hladíš mi stehna, bříško a záda. A zase bičík.

Tohle je nádherné probuzení. Teď spolu půjdeme dolů na snídani. Civilně oblečení. Když si budu sedat na zadeček, budu tam stále cítit Tvoje doteky i ten Tvůj bičík…

Comments


bottom of page