top of page

Romantická večeře s mojim Mužem


Tvorbu Slavesinlove miluji. Je vkusná, erotická, profesionálně udělaná a má prostě TEN náboj. Stejně jako tohle video, jehož fantasii, bych někdy ráda prožila se svým partnerem v BDSM.

Oblékla bych si sexy saténovou košilku a v koupelně svlékla kalhotky. Se zvláštním pocitem z lehkosti a nahoty tam dole, byť stále zakrytá košilkou, bych přišla k Tobě, do kuchyně. Chystali bychom společnou večeři. Je to vzláštní pocit, dělat něco tak obyčejného, prostě jako kamarádi a při tom být takhle oblečená. V rozkroku cítím vracející se vzrušení, ale nasazený pás cudnosti mi připomene kdo má klíček. Já to nejsem.

Když stojíš vedle mě, lehce mi nazvedneš košilku a hladíš mě po zadečku. Opět cítím teplo v rozkroku. A zároveň stud. Na dotek muže i tyhle chvíle si nikdy doopravdy nezvyknu. Otáčíš si mě tváří k sobě. Cítím svoje srdce. Vždycky mám tyhle pochyby. Jako bych dělal něco nesprávného. Zakázaného. Něžně mě chytíš za tvář, abych věděla, že je to stejně jedno. Rozhodla jsem se pro tento večer. Sedíme u stolu, jíme, normálně si povídáme. Občas skoro zapomenu kým dnes jsem. Upíjíš víno ze sklenice a zveš mě k sobě. Zkušeným pohybem mě přes hlavu rychle zbavuješ košilky. Jsem ta rychle nahá, že se ani nestihnu stydět. Už necítím teplo, ale horko. Oheň. Stud mě přece jen dohnal.

Přehýbáš mě přes židli. Odepínáš si pásek od kalhot a rychlým švihnutím mi na prdelku dopadá první rána. Druhá. Třetí. Dvacátá. Třicátá. Pak se něco stane. Rozepínáš si kalhoty. Nasazuješ jahodový preservativ. Psali jsme si o tom. Zda-li. Kdyby. Říkala jsem možná. Jen s ochranou. Uvidíme. Tak teď vidím. Nikdy předtím, v reálném světě jsem neviděla ztopořený mužský úd. Myslím fyzicky. Jasně že jsem jich viděla mnoho na fotkách. Ve filmech. Otálím. Nevím co dělat. Zapínáš si kalhoty. Cítím se trošku trapně. Nezkazila jsem něco? Nechtěl jsem…ale. Mám vstát. Posadíš si mě do našeho vyšetřovacího křesla. Rychle mě spoutáváš. Kotníky. Zápěstí. Stehna. Roubík. Byla jsem prý neposlušná. Pomalá. Neochotná. Tlustá. A Ty mě naučíš jak se chovat. Do rudé prdelky dostávám nafukovací anální cévku. Na obě strany kolem anální dírky mi lepíš elektrody.   K ruce mi přivazuješ provázek vedoucí ke zvonečku. Náš SAFE WORD, stopka. Nikdy jsem ji nepoužila. Další dvě připínáš “krokodýlky” na šourek a navrch lepší další dvě na hýždě. Začínáš mě napouštět vodou. Teplou. Mýdlovou. V irigátoru jsou dva litry. Ucítím charakteristická zaškubnutí po prvním elektrošoku. Zvyšuješ intenzitu. Začíná to být…zajímavé. Když se mi nafukuje bříško a tlak v zadečku roste, nic neříkáš. Vlastně jsi mimo dosah mého pohledu. V pravidelných intervalech mě ovládají nekontrolované záškuby z elektro stimulace. I když. Chvílemi je to už spíše elektrotortura. Nezvoním. Nechávám se tím unášet. Tím roztaženým klínem, pásem cudnosti, který nedovolí popustit moji rozkoš. Pevně utaženým poutům. Tlaku v prdelce. Tebou, někde tam za mnou…

Když do mě steče poslední kapka vody z hadičky, postavíš se před můj roztažený klín. Ptáš se mě zda si myslím, že Tě nemusím poslouchat? Kroutím hlavou, že ne. Mumlám přes roubík. Bereš mezi prsty kůži na zadničce a štípneš mě. Prý jsem ztloustla. Ptáš se mě zda se nestydím ukazovat Ti takhle macatou prdel? Jsem prý více a více drzá. Moje převýchova se nedaří. Zvyšuješ intenzitu elektrošoků a já Tě teď prosím pohledem. Ale Ty zase mizíš někam za mě. Po chvilce, která se zdá nekonečná se vracíš s konvičkou a nalíváš další várku vody do irigátoru. Je to půl litru. Trvá to tak tři minuty, ale vím, že dneska už Tě budu poslouchat. Kývám hlavou, ale Ty stále nevypínáš elektrošoky. Necháváš mě tak ještě další minuty. Počítám v duchu a odhadem to jsou možná další tři. Vypínáš elektřinu a odvazuješ mě. V prdelce mi necháváš nafouknutou cévku, jen uzavřeš průtok a odpojíš jí od hadice irigátoru. Pomáháš mi vstát. Mám nafouknuté bříško jako těhotná mamina. Díky cévce ale neunikne ani kapka. Stojím před Tebou a Ty mě hladíš. Po zadečku, po bříšku. Musím si kleknout na všechny čtyři a vyšpulit na Tebe zadek. Bereš koženou plácačku a dostávám parádně tvrdý výprask. Teď na mě přichází ta podivná euforie. Pocit absolutní bezmoci a odevzdanosti. Něco jako mentální orgasmus. Který ale nekončí a jen stále více roste.

Utíkám na toaletu a dlouhou dobu tam jsem sama. Osprchuji se a užívám si teplou vodu. Trochu se uklidním. V koupelně není žádný kus oblečení a tak si před sebe beru jen ručník a vycházím vstříc dalšímu dobrodružství.

Ptáš se mě jestli už budu hodná. Kývu že ano. Bez zaváhání, možná trochu hravě. Ukážeš směrem k vyšetřovacímu křesílku. Zlozvěstně nad ním vidí pořádně plný vak irigátoru. Říkáš mi, abych se opět posadila do křesla. Oponuji, že už opravdu budu hodná. Zase Ti prý odmlouvám! Kroutíš hlavou, že tomuhle se snad nedá ani věřit. Za ruku mě odtáhneš ke křeslu a opět mě svazuješ. Roubík. Spoutání. Nafukovací cévka do zadnice. Elektrody. A už to jede! Elektrošoky, proud teplé vody. Deja vu.

Dostávám tři litry. To už je moje maximum a Ty to víš. Nikdy jsi k němu nepřistoupil. Vždyť jsem Tě tak moc přece nezlobila! Nebo ano? Poslední decilitr, odvazuješ mě a odvádíš na toaletu.

Podruhé už mám strach vyjít ze dveří. Podruhé beru za kliku s ručníkem před klínem. Jdu rovnou k Tobě. Pouštím ručník na zem. Klekám si před Tebe. Chvějící se rukou rozepínám poklopec kalhot a stahuji je dolů. Shrnuji Tvoje trenýrky. Stále máš natažený kondom a ztopořený úd. Pořádně. Otáčíš se ke stolu a podáváš mi velký klystýrový balónek. Říkáš, abych se položila na zem, roztáhla pořádně nohy a sama si celý balónek vystříkala do prdelky. Mačkám balónek a Ty mi přikazuješ, abych se To po celou dobu dívala přímo do očí. Chvějícím se hlasem Ti říkám, že jsem Tvoje macatá děvka na hraní. Podáváš mi pumpičku s hadičkou. Mám si pumpovat vzduch do prdelky. Mačkám balónek jednou, dvakrát. Pokaždé cítím v prdelce zřetelné zabublání.

Podáváš mi velkou kovový anální ozdůbku. Společně jsme ji objednali, nebo spíš, dostala jsem ji od Tebe jako dárek. Je docela velká. Teda. Na moje poměry. Mám si ho sama zasunout do svojí prdelky. Pomalu, pomalinku, tlačí to, ale nakonec se to povede. Cítím velký tlak, který přeřazuje kosmickou rychlost v tunelu mojí extáze.

Teprve teď se mi opět nastavuješ. Beru jemně do ruky Tvůj úd. Poprvé v životě reálně mužský penis. Hřeje a je pevný. Hladím jej a třu. Hladím Tvůj šourek, podbříško a vnitřní strany stehen. Úplně Ti svlékám kalhoty i trenýrky. Jsem jako v podivném snu. Extázi. Jiném stavu vědomí.

Ani nevím jestli jsem na muže. Zní ve mě stop. Ale něco mě žene dál. Svlékáš si tričko a stojíš přede mnou nahý. Jsi vyholený a voňavý. Hladím Tě po hýždích. A pak. Otevírám rty a beru Tvůj úd do svých úst. Jako nezkušená holka jej jemně obepnu rty a projíždím po žaludu jazykem. Pak začínám rytmicky jezdit rty po žaludu. Chytím oběma rukama pevně Tvůj zadek.

Jsem Tvoje. MILF. Mamina. Děvka. Žena.. Budeš Ty můj?

Comments


bottom of page