top of page

Sama. V lese. Temném lese.

Nohy široce roztažené. Maminovská prdel vystrčena. Pařez pod zadkem pořádně tlačí a škrábe. Poslouchám najednou tak velké zvuky zšeřeného lesa. Dva a půl litru teplé mýdlové vody před chvilinkou napuštěné klystýrem se připomínají obrovským tlakem, těhulkovským bříškem a občasným nebezpečně znějícím zašploucháním v bříšku.

Ne. Tohle není paranoia. To praskání, šustění, lámání sílí. Má jasnou lokalizaci, směr a rostoucí intenzitu. Sen. Strach. Noční můra v jednom. je to tady. Někdo přichází. Ten, který ví o tomto místě. Zvedám hlavu. Pařez se opět připomene pod zadkem. A tam, přímo před mojím obnaženým klínem, černou dírkou a zamčeným penisem se z křoví noří jako temný přízrak tohoto zlověstného lesa postava muže. Starší. Vousatý. Celé moje tělo ztuhne. Čas se zastavuje. Podivná vlna pulsuje celým podbříškem a intimními místečky. Muž hledí přímo na mě. Na můj klín. Bříškem dokonale naplněným vodou se rozběhnou křeče a mohutné zabublání. Usilovně svírám půlky zadnice. Celé tělo zatínám v křeči.

Muž přichází blíže a zastavuje asi metr ode mě. “Dobrý den pane” zdravím neuvěřitelně chvějícím se hlasem, jak se na vychovanou maminu patří.

Pak přichází mohutná vlna a můj nebohý zadeček to už nevydrží. Přímo směrem k muži vytryskne z prdelky proud vody. “Moc se omlouvám pane, moc se omlouvám” naříkám plačtivým, zoufalým a stále se více chvějícím hlasem, zatímco přichází další mohutná vlna a mohutný výstřik mýdlové vody spolu se zřetelným zvukem prcnutí, jak současně unikne i vzduch z mé černé dírky.

Absolutní ponížení a odevzdání se. Více to již nejde… Zaujalo? Třeba u toho taky budeš. Podívej se na Jarní předváděčku.


Comentários


bottom of page