top of page

Sdílení submise

Utkvělo mi, jak Jacques-Yves Cousteau, legendární oceánograf a propagátor potápění, říkal že je dobré se potápět s dalším člověkem pro sdílení zážitku pod vodou. My lidé takový už jsme jsme, že se rádi dělíme o okamžik, obzvláště pokud je emočně silný.

I prožitek submise během BDM je skvělé sdílet s další subinkou nebo subíkem. Podělit se jak o okamžik tak o krásné vzpomínky. Pokud je navíc Pán invenční, dokáže i téhle přesilovky vůči sobě vyžít a subinky (subíky) si naaranžovat, udělat si z jednoho z nich pomocnici (pomocníka), vyhlašovat soutěže (kdo jí zvládne lépe, bude mít menší trest). Pracovat s dynamikou téhle komorní skupinky. Není vždycky nutné se po sobě jen bezděčně válet, jak to občas na swingers probíhá.

Už en moment, kdy se musí subinky před sebou vzájemně svléknout a stydí se. Pak vedle sebe stanou úplně nahaté. Pozorují svá těla, srovnávají, stud prostupuje jejich duší očekávající co se bude dít.

A takový hromadný výprask může být fantastickým zážitkem pro všechny. Když subinky (subíci) dostávají pořádně vyplaceno na svoje nahaté zadečky. Kožené důtky dopadají na rozpálené prdelky. Subinky se vzájemně utěšují. Jsou spojenci a spiklenci v útrapách, které jim připravuje Pán.

A klidně se může stát, že se z lovce stane zvěř. Chvilka nepozornosti a Pán je spoutaný, bezmocný, nahý a před ním stojí dvě “pomstychtivé” bestie, které se od něj právě naučily dost triků.

Největším problémem pak samozřejmě stále zůstává najít partu spolehlivých, rozumných a sympatických lidí. A top uznávám je na hranci zázraku.


Comentários


bottom of page