top of page

Snaživá trans mamina

Ve své trans roli nejsem úpně 100% zaměřené na sex s muži. Ale pokud má tu správnou atmosféru a scénka mě rozpaluje do červena (a třeba taky můj maminovský zadeček se rozpaluje do červena během výprasku), pak je krásná představa, jak si mě dva pánové vychovávají jako spořádanou, slušnou a poslušnou maminu!

A tak si představuji, jak ležím, svléknutá jen do sexy podvazků na chladném stole. Pevné dřevo tlačí můj klín zamčený v pásu cudnosti.

První z mužu si stoupá od pasu dolů nahý před můj obličej. Je hladce vyholený a cítím z něj vůni mýdla. Vím, co bude následovat. Co mám udělat. Jeho kolega mezitím bere do ruky rákosku a než pochopím co znamená ten rychle svištivý zvuk, svírají se moje macaté půlky pod první říznou ránou. Výprask prý skončí, až si budou jisti, že umím hezky uspokojovat ústy.

Musím se snažit. Dopadá další rána. Jazykem se jemně dotýkám špičky ztopořeného údu přede mnou. Laskám ho a pak ho svými rty jemně a vlhce obejmu. Cítím jeho teplo a rty jej láskyplně mnu. Další a další rána. Uspokojovaný muž zatvrzele mlčí. Prdelka mi hoří. Snažím se nechvěj, ale nejde to. Zapojuji jazyk a projíždím s ním po špičce údu v mých ústech. 

“Neumí to!” slyším jen otráveně muže, jehož úd laskám ze všech sil. Pak se intenzita výprasku náhle zvyšuje. Jedna rána střídá druhou. Pouštím jeho úd an na stole se rychle obracím na bok do klubíčka.

Co jsem si myslela? Že mi to projde? Že mě nechají nevycvičenou a neschopnou správně uspokojit muže?


Oba mě chytají, každý za jednu paži a vlečou mě k staré posteli s kovovým rámem. Rychle mě svazují na zádech. Kolena mi přitahují k čelu postele až se mi moje prdelka dokonale vyšpulí a roztáhne. Ruce mi pevně svazuji k čelu za hlavu silným provazem. Cítím tu pevnost. Cítím v ní jejich nespokojenost. Zkusíme to znovu ptám se? Co mám udělat jinak? To už mi ale do úst dávají šátek. 

Jeden z mužů mi maže roztažený zadeček krémem. Tuším kam bude směřovat trest. Ale netuším jaký. Pak příští minuty začínají dostávat jasnější kontury. Jasnější a strašidelnější. V ruce svírá novou hadici od sprchy a hned mi přikládá její kovovou koncovku k mojí černé dírce. Je to taková ta kulatá věc, která se montuje k vodovodní baterii. Oblá, velká. Pěkně velká! Tlačí. I Druhý muž se sklání k mojí prcině a svými prsty pomáhá koncovku nacpat do mojí nebohé dírky. Bere tubu krému a přidává jí na koncovku, rozevírá mojí dupku, zatímco druhý muž pomalinku stále tlačí a tlačí. Koncovka prochází prcinkou a já cítím jak jí ta moje nebohá maminovská prdelka spolkla. Muž mě spokojeně plácne po macaté prdelce a pleskanec se s ozvěnou vrací místností.


Ke druhému konci hadice připojuje velký plastový trychtýř a obřadně jej zvedá na horu. Začneme kefírem? Ptá se ho druhý muž a já s hrůzou pozoruji jak do trychtýře začíná nalévat krabici kefíru. Půl litru mizí v mém bříšku jako nic. Teď bere litrovou krabici mléka. Za chvilku i ta je prázdná. Začínám se ošívat. Narážím ale na dokonalou pevnost svého svázání. Druhý muž odchází do vedlejší kuchyně, zatímco první stále drží trychtýř zvednutý. V ruce drží struhadlo a já se zděšením sleduji jak do trychtýře začíná strouhat sýr. Kousky padají dovnitř. Další kefír. Opravdu už jsme plná! Muž vytahuje hadici a do mé nebohé prciny umazané od mléčných výrobků zavádí velký černý anální kolík. Nafukovací. A nafukuje ho pořádně. Chvilku mám pocit, že mi moje dupka snad praskne!Pak mě konečně odvazují alespoň nohy a konec konců i ruce. Jenže mi je nechávají svázané provázkem hezky k sobě. Přivazji mi provaz kolem prsou a ze zadu k nim pevně přitahují moje ruce spoutané za zády. 

Další provaz mi ruce jistí nad lokty. Ruce mám dokonale znehybněné. Muži mi pro jistotu na kotníky zacvaknou kovová pouta spojená delším řetězem. S nafouknutým bříškem a zašpuntovanou prcinou se malinkými krůčky pohybuji místnosti. Nebo spíše šourám. Muž mě jemně zatlačí a stáhne do pokleku na podlahu. Jeho od pasu dolů stále polohahý souputník se staví svým klínem před mojí tvář. Vím přesně co mám udělat. A vím, že tentokrát to musí být dokonalé. Špičkou jazyka chvilku laskám jeho obnažený žalud. Pak moje rty líbají jeho klacek od kořene a pomalinku se přibližuji až k jeho vrcholku. Otevírám ústa a beru jeho už ztopořený úd mezi své vlhké rty. Jazykem obkroužím žalud a pak si ve svých ústech hraju s jazykem. Rytmicky i nepravidelně. 

Stále cítím jak pevné provazy svírají nekompromisně moje ruce. Přichází na mě obrovské nucení a celý můj macatý maminovský zadeček se mi orosí potem. Anální zátka ale dokonale drží. 


Strašně se snažím. Stupňuji svoje úsilí. Moje rty teď pomalu přejíždějí po jeho žaludu. 

“Jestli ho do jedné minuty neuděláš, budu tě muset potrestat ještě víc” cítím dech druhého muže za svými zády. Zrychluji tempo. Muž, s jehož údem se mazlím mě ale rázně odstrkuje.

Tvrdě mě chytí za ramena a celý trup mi strhne k zemi. Polím se na prsa, nohy stále pokrčené jako pravá děvka s vystrčenou prdelkou. Druhý muž bere kožený pásek a začínám zažívat výpraskové peklo. Rány nepočítám, ale zadeček mám v jednom ohni.

S dokonale červenou prdelkou mě konečně odvazují á já i se zátkou běžím rychle na toaletu. Užívám si neskutečnou úlevu a natahuji čas ve sprše. Vím, že jsme zklamala. Zdráhám se vrátit na scénku.

Nakonec už je čas dlouhý i na mě a tak nahatá vcházím do místnosti.

Cítím, že sama musím přijít s omluvou. Klekám si na všechny čtyři. Ruce opírám o lokty a nohy široce roztahují. Vyšpulím svojí macatou prdelku směrem k mužům, kteří sedí za stolem a popíjejí víno.

Zklamala je má ústa. Snad je nezklame i moje prdelka.

Comments


bottom of page