top of page

Staří dědci

Poslední dny jsme snila takovou ponižující fantasii. Doma si připravím vyšetřovací křesílko, šukacího robota a jdu realizovat super odvážnou fantasii. Jdu na lov. A úlovkem má být starší pán, který mi dnes pomůže s mojí převýchovou.

Odesílám zprávu na vybrané kontakty a už jenom čekám s udičkou, až se některá ryba chytí. Nebo spíše žralok. Druhý den klepe na moje dveře. Vidíme se poprvé. Je starší, tlustčí a upřímně není moc sympatický. Něco mi na něm vadí. Je trochu ironický.

Uvítá mě s tím, že na fotkách vypadá úplně jinak. Dívá se nepříjemně, ajko by chtěl odejít. Je mi stejně nepříjemně a cítím chlad. Vedu jej do pokoje, nabízím kávu, čaj. Pán si nechává uvařit kafe a na moje pokusy o konverzaci moc nereaguje. Odvádím ho do akčního pokoje a ukazuji mu scénku. Tváří se netrpělivě, jako že mu vysvětluji něco naprosto jasného. Mám sto chutí vyhodit ho, ale něco mě nutí pokračovat.

“Tak už si sedni na to křeslo…” funí a upíjí kávu. Sedám si a nohy roztahuji do podpěrky.

“Tak snad s kalhotkama ne?” uchechtává se jako by ve vtipu, který není vtipem ani vtipně nezní. Svlékám si neochotně kalhotky. Divá se na můj pás cudnosti. 

“Ty šaty taky dolů, dělej”

Soukám se na křesle ze šatů, pán mi pomáhá a vzdychá při tom otráveností jak mi to nejde.

Pak bere podle mojich instrukcí šedou pásku a připoutává mě. Kotníky. Kyčle k sedáku. Pás. Pak mi páskou rychle přelepuje ústa. To nebylo v domluvě ani instrukcích!

“Jsi tlustá”. Mezi prsty mi bere kůži na břichu. “Na fotkách takhle nevypadáš!”

Pak se stejně nepříjemně dívá na můj roztažený zadeček.

“Tohle je na hovno” a rychle odcvakne moje dildo z šukacího robota. Přišlo mi to stupidní už na v těch tvých galeriích. Otvírá zip svého baťohu a vytahuje svoje dildo. Svoje dildo. Dech se mi zastaví. 

“To je můj macíček. Pět a půl cenťáků” Dildo má tvar penisu, na konci se šourkem. Je mohutné. Zatraceně mohutné.

Bere pásku a s pomocí ní přidělává dildo na mojí šukací mašinku.

Pak vytahuje z tašky tubu s nějakým krémem. Mohutně jím potírá dildo a pak mi zajede i na povrch mého análku.

Asi po pěti sekundách to začíná zatraceně pálit. A pálí to víc a víc. Prdelka mi doslova hoří. To už mi ale přikládá dildo k okraji prdelky.


Někdo zaklepe. Co? Nikoho nečekám. Chlápek odkládá dildo a žene se ke dveřím. Sakra? Co to dělá? Slyším hlasy a pár minut se nic neděje. Pak se vrací do místnosti s dalším chlapem! Je asi stejně starý, stejně nesympatický. Vypadá jako mohutný motorkář. Paže má potetované, na tváří má bradku a strničtě.

V ruce drží něco co mě opravdu vyděsí. Šukacího robota. Ale nentu mojí malou černou čínskou potvůrku. Je to opravdový stroj. na dřevěné desce velký motor na němž je větší kovové kolo jako u parní lokomotivy propojené s dlouhým kovovým pístem.

“Ježiš to zas musím předělávát, teď jsme to dal na toto, netušil jsme že už tady budeš” hudruje chlap a oddělává své dildo od mého robotka. Pak jej společně přidělávají na svůj stroj. A hned jej mění. Místo mého robotka vystřídá tahle příšera.

Srdce mi buší na maximum. Zkouším mé možnosti. Jsou minimální. Ruce, nohy, tělo. Vše dokonale spoutané. Cítím jak mi tu obludu přikládají k mé nebohé prcince. Motorkář uchopí dildo do ruky a tlačí jej do zadečku. Nejde to. Svírám usilovně půlky k sobě a navíc tohle monstrum se do mě prostě nevejde. motorkář frustrovaně vzdychá a jeho spolutrápitel vymačkává na ohromné dildo silnou vrstvu krému.

“Sevřená prdel, co?” obrací se motorkář na chlápka.

“Já ti jí roztáhnu” říká hrubým hlasem a jeho ruce se sápou k mojí vyšpulené prcině. Oběma rukama mi roztahuje hrubě půlky od sebe, zatímco první chlápek mi začíná tlačit dildo do zadečku. Tlak roste, upím, naříkám a cítím jak mi dildo pomalinku zasouvají dál a dál.

“Tak to pustíme ne?” obrací se první chlap na motorkáře a ten otáčí ovladačem na té šukací příšeře, kterou ke mně dovlekl.

Ozve se zvuk elektromotoru. První chlap skoro leje z tuby krém na dildo a pomalinku vniká hlouběji a hlouběji do mojí prdelky. Ale ne jen dva centimetry jako to znám u svého šukacího stroje. Tenhle jej zasouvá dál a dál.Cítím jak je moje prcka napnutá. Nahlas kňučím a pokouším sebou škubat. Dildo pomalinku vjíždí dá a dál, úplně až na doraz. A pak zase skoro ven. Po celou jeho délku. Napínám ruce i nohy a spínám pánev nahoru. Motorkář se nade mnou zohne a oběma rukama mi jí tlačí dolů na sedák, abych se nemohla pohnout. Mezitím chlápek zvyšuje otáčky. 

Robot teď rytmicky přiráží. “Přidej proboha” obrací se motorkář na chlápka a ten zvyšuje otáčky.

Jeho ďábelská mast mezitím začíná úřadovat i v mojí černé dírce a já mám pocit, jako by mi tam právě strčili horkou tyč. Hoří to pálí.

Chlápek opět přidává otáčky a pak z tuby vytlačuje na dildo další krém. A to hned vjíždí do prdelky výrazně ochotněji. Z očí mi vyhrknou slzy.

“Tak tys chtěla pořádně ošukat prý?” obrací se na mě motorkář. “My už jsme staří dědci a na sex už moc nejsme, ale když si holka, řekne, co bychom pro ni neudělali, ještě že máme tady naší mašinku!”

Chlápek zase zvyšuje otáčky. 

“Teď jsem na polovině výkonu, to je jen pro zahřátí ty tvý tlustý prdele! A máme teprve čtyři dopoledne. Do kolika máš vlastně čas?” obrací se na druhého muže…


Tento text je pouhou erotickou fantasií. Nikdy jsme jí neprožila a ani prožít nechci. Popisované praktiky jako je nedobrovolné omezování svobody, sexuální styk a podobně jsou pouhou fantazií a nepatří do světa BDSM. Pro všechny BDSM praktiky vždy platí: Dobrovolně, rozumně, bezpečně! Se souhlasem a dohodou mezi všemi účastníky. Vždy se domluvte na ukončovací frázi STOPCE.

Comments


bottom of page