top of page

Stydlivá prosba pro mého Muže

Od nepaměti mě vzrušuje, že musím o svůj trest poprosit. Ideálně nahlas. Je to směsice naprostého studu, ponížení, odevzdanosti tomu druhému. Je to nejkrásnější předehra. Je to i zajímavý způsob jak si říci co chci prožít v erotické formě a zakomponovat to již přímo do naší hry.


Přišla bych k Tobě z koupelny v sexy šatech. Pomalu a stydlivě bych si je před Tebou svlékla a jen v kalhotkách, podprsence, sexy podvazcích, punčochách a vysokých kozačkách bych si klekla na všechny čtyři. A vyšpulila bych prdelku. Hezky směrem k Tobě.

Mezi prsty uchopím svoje kalhotky a velmi pomalu je stahuji přes vyšpulenou prdelku. Níž a níž, přes stehna, kolena, lýtka, až je odkládám úplně stranou. Klečím. Nohy široce roztažené a špulím na Tebe svoji macatou prcinu.

Chvilku sbírám odvahu a pak ještě chvilku, až to ticho začne být tíživé a čím déle trvá, tím těžší je pro mě ho přerušit.Pak, přece jen, seberu zbytky odvahy a hezky nahlas, chvějícím se hlasem, Ti nejistě říkám:

“Chtěla jsem Tě poprosit, jestli bys nebyl tak moc hodný a opravdu tvrdě mě nepotrestal za to, že mám tak tlustou prdelku. Moc Tě chci poprosit o opravdu tvrdý výprask Tvojím páskem. Až bude ta moje mega prdel opravdu rudá a já se budu celá před Tebou chvět. Půjdu se teď položit na trestnou kozu a prosím, abys mě na ni pevně spoutal. Raději mi nasaď roubík, abych Tě neobtěžovala svojim fňukáním. Použij prosím dneska úplně všechna naše spankingové nástroje. Ale opravdu všechny. A každým mi vyplať alespoň třicet tvrdých ran. Moc Tě prosím, abys to udělal pro moje dobro.”
Související obrázek

Bezpečností poznámka: V rozumném, bezpečném, příčetném S/M vztahu samozřejmě VŽDY používáme “STOPKU” nebo safe word. Konec konců, cokoli jiného není už nic víc než protiprávní (a právně postihnutelné) násilí a ne BDSM. A jak na STOPKU s roubíkem? Na ruku pomocí provázku přivázat zvoneček. Držet v ruce je hlopost (to můžete zvonit omylem a kazit tak atmosféru) a bez provázku zvoneček omylem snadno upustíte a to může být nebezpečné. Ono totiž jde nejen o bezpečnost trestané/ho, ale i dominanta. Zejména s roubíkem musíte stále kontrolovat pravidelnost dechu, změny barvy obličeje a pokud vám “dolejšek” signalizuje že něco není v pořádku, uchráníte se určitě velkých nepříjemností. A “hořejšek” bez ohledu na ulítlá přání toho druhého musí znát rozumnou, bezpečnou míru pro jakoukoli praktiku.

Comments


bottom of page