top of page

Vánoční apartmán

Občas se stane, že narazím na video, které dokonale ilustruje co bych si přála zažít. Má prostě ten spirit. Je pro mě radostí a inspirací. K předvánočnímu příběhu...


Tento text je POUZE erotickou fantazií, kterou jsem nikdy nerealizovala a ani realizovat nechci. Jsou v ní praktiky, které nelze vnímat jako bezpečné, konsenzuální a já konsenzualitu – souhlas všech stran vždy požaduji!
Některé praktiky popsané v této fantasii jsou také za hranici bezpečného a rozumného BDSM, takže je doopravdy zažít nechci a ani vy je nikdy doopravdy nezkoušejte na sobě ani nikom jiném!
POUZE FIKCE! Popsané praktiky jsou absolutně v rozporu s lidskou anatomii a bezpečným BDSM a v realitě by vedli k ohrožení zdraví a života!

TIP: Jak na bezpečný klystýr v realitě? Informace hledej zde...  

Úplně nahatá si lehám na okraj postele. Nasazená silikonová prsa měkce dopadají na hebké prostěradlo velké a voňavé postele. Pod nimi můj hrudník a v něm buší divoce srdce. Nadechuji se a znova cítím tu vůni hotelových pracích přípravků.


Muž mi spoutává ruce za zády. Cvak. Nasazuje kožená pouta spojená delším kovovým řetízkem na kotníky. Zvuk řemínků. Zacinkání kovu. Zamyká je malými zámečky na klíč. Klick clack! Chvěju se. Intimní místečka uzamčena pásem cudnosti. Jemně tlačí do měkké hrany postele přes kterou jsem přehnutá. Ten jeden z mála kusů čehosi cizího, spolu s pouty na rukou i nohou a kuličkovým roubíkem v ústech. Čtyři jediné cizí věci, které na mém těle zanechal.


Oblečení, které jsem si před chvilkou musela svléknout muž zabalil do sportovní tašky a tu odnesl někam pryč z tohoto airbnb pronajatého bytu. Bytě ve velkém starším a monumentálním domě, kde jsem teď zůstala jen s ním. Nahá.


Spokojení hosté. Superhostitel. Dokonalý úklid. Hlavou mi, nevím proč, běhají marketingové termíny z portálu, přes kterým jsem byt pronajala. Pro sebe a muže. Jedna noc. Jeden byt.


Vysoké stropy a mohutné zdi pokoje dovolí proniknout přes dvojité okno jen tlumeně zvuky z již potemnělého náměstí, na kterém právě probíhají vánoční trhy. Smích, ševelení lidí, stánkařů a hudby. V ústech stále cítím svařené víno z těch trhů. Skořice. A i když jsou jen pár desítek metrů ode mě, atmosféra v pokoji připomíná spíše hluboce opuštěný les. A v něm potemnělý hrad. A v něm. Mě. Opuštěnou trans maminu. Zanechanou tomu muži.To vysoké okno za kterým probíhá ten rozdováděný předvánoční mumraj teď ale překrývají hrubé závěsy. Cítím až tíživou izolaci. S roubíkem v puse, za tlustými zdmi a hlukem venku bych jen těžko dokázala volat o pomoc.


Kdybych chtěla odejít, musela bych nahatá a s pásem cudnosti. Těžko by se komukoli vanilkovému z vnějšího světa vysvětlovalo co to znamená. Je to další symbolická mříž ve vězení, do kterého jsme vzrušená dobrovolně vstoupila. Neposlušná a prosící o potrestání.


Muž omotává tlustý černý bondage provaz kolem kolen. Několikrát jej omotá, až vytvoří tlustý a skoro netlačící obal a pak mi každé z nich provazem roztahuje na jednu stranu postele. Do široká. Nohy se roztahují od sebe. Pak mi provaz přivazuje ke kotníkům a opět je natahuje do stran. Další provaz vede z jedné strany postele přes moje bedra a cestou se proplete v poutech, kterýma mě před chvilkou spoutal zápěstí za zády.


Každý další kus svázání zvyšuje pocit klaustrofobické stísněnosti. Další provaz vede přes lopatky, pod pažemi a míří k druhé, opačné hraně postele. natahuje tak můj trup dopředu a zároveň jej tlačí dolů, na postel.


Proč jsem se mu svěřila? Podala mu své oblečení. Vzpomínám na ten jeho podivný pohled, když jsme mu podávala poslední kousek. Kalhotky. Jako by se tak zvláště pousmál. Nelíbilo se mi to. Hlavou ještě letěli počínající znepokojující myšlenky, když mé oblečení rychle nacapl do sportivní tašky a pak beze slova zmizel za dveřmi apartmánu.


Vrátil se za strašně dlouhých deset minut. Myslela jsem, že už nepřijde. V hlavě malovala další scénář. Zabalit se do prostřeradla. Ale co pak? Co někomu řeknu na ulici? Na vánočním náměstí plném lidí? Jak se zbavím pásu cudnosti. Zamčeného kovovým visacím zámečkem, jehož klíč jsem bláhově dala tomu člověku. Který...právě opět vchází dveřmi.


Ale to vše už byla jen vzpomínka. Stará jen pár minut. Ještě stále nevychladlá. Ale věci se dávají do posunu. A rozhodně mojí situaci komplikuji. Zatímco před chvíli byl problém, jak vyřeším situaci, že jsem nahatá a bez jakéhokoli kousku oblečení v apartmánu, v domě, na náměstí plném vánočního vzruchu, teď je můj problém se vůbec pohnout. Dokonale pevně svázaná s vyšpulenou prdelkou a pusou ucpanou velkým roubíkem.


Za celou dobu neřekl muž ani jediné slovo. A tak, když poprvé od chvíle, kdy vešel dveřmi jeho hlas přeruší to tíživé ticho, na tu malou sekundu jakoby to snad bylo úlevou.

Ale obsah, který naplňuje prostor vánočního pokoje rozhodně konejšivý není.


"Budu ti znásilňovat prdel šukacím strojem." Jen tahle slova. Pronesena naprosto strojově. Skoro bez zájmu. Pak muž vytahuje z kufru, který si dovezl šukací mašinu. Černá krabice na stavěcím držáku stojanu připevněném k podložce. Z těla mašiny vychází telekospická tyč. A muž k ní připíná černé béžové dildo. V průměru má asi dva a půl centimetru. Vytlačí si na prsty krustu lubrikačního gelu a bohatě jím dildo potře.


Prsty roztahuje moje půlečky a přikládá jej k análku. Šukací mašinu znám. Dildo pomalu zasunuje hlouběji. Možná jsem čekala něco horšího. Nejsem si vlastně jistá. Muž sahá po ovladači připojeném káblem ke stojku a cvaknutím se mašinka dává pomalu do pohybu. Dildo zajíždí poprvé do zadečku. Hluboko. Ne. Tohle není můj strojek z číny. Dildo vjede do dírky snad deset centimetrů a hned zase vyjíždí ven.


Jemně zahýbu tělem, abych zjistila jak pevně jsem svázaná. Muž zvyšuje otáčky. Jedna, dvě, tři minuty. Asi. Čas se špatně odhaduje. Mašinka monotónně bzučí místností. Pokaždé, když zajede do zadečku zatřesou se moje půlečky.


Muž znovu promluví. Chvilku mi trvá, než pochopím, že nemluví na mě, ale do telefonu.


"Přines to černé, má jí strašně velkou a to moje tam jen plave". Stejně neosobní, skoro protivný hlas. Komu volal? Nikdo další nebyl domluvený! Zkusím poprvé zaprotestovat do roubíku.


Šukací mašina pořád jede a začíná to být nepříjemné. Ne. Není to nuda. Monotónost, nemožnost pohybu, podivný telefon. Cítím se v tísni. Ubíhá snad nekonečný čas, když muži zazvoní telefon. Otevírá dveře. Rychle otáčím hlavu do zadu, směrem ke dveřím. Vchází do nich další cizí muž. A dívá se na můj zadek špulící se přímo na ně. Zadek do kterého ještě stále vjíždí dildo.


Cvak. Muž stroj vypíná a vytahuje dildo.


"Kde se flákáš blbečku" obrací se muž na nově příchozího.


"Nemohl jsme to najít! odpovídá nově příchozí a svléká si bundu. Pokládá jí na postel a pak si sedá těsně vedle mě. Zadívá se přímo na moji tvář. Je vousatý, asi kolem padesáti. Plešatý s kulatou skoro nevýraznou tváří.


Hrábne do igelitové tašky, kterou sebou přinesl a položil ji spolu s bundou vedle mě. Černé. Obrovské! Muž drží v ruce obludné dildo. Průměru asi pět centimetrů. Podává jí druhému muži a ten na ni bez váhání rychle natírá lubrikační gel.


"Jak jsi zaparkoval?" obrací se na nově příchozího.


"Strašný ty ceny co to chcou" odpovídá druhý muž, zatímco první rychle připíná dildo ke stojku.


Velikost dilda mi připadá skoro nelogická. Takový rozměr moje prdelka nikdy nezažila! Začnu se divoce vzpouzet na znamení odporu. Nechci! Nechci! Přestaňte, tohle ne! Snažím se kričet do roubíku, ale slyšet jsou jen nějaké neartikulované zvuky.


"Dej jí pásku, ne?" dívá se na moji tvář nově příchozí muž.


"Zas další ufňukaná, jak ta posledně" pokračuje otráveně. První muž jde ke kufru, vytahuje z něj stříbrnou lepící pásku a rychle mi přelepuje pusu ještě přes kuličku roubíku. Pak do ní propiskou udělá několik dírek, které navazují na dírky v roubíkové kuličce. Alespoň, že tak! Vědí co dělají, přehrávám si v hlavě zklidňující mantru.


Bude tohle psychologická hra? Otáčím hlavu do zadu.


"Co čumíš děvko?" oboří se na mě nově příchozí a hrubě mi rukou odstrčí hlavu. Hrubost a nepříjemnou toho gesta mě vyděsí.


Muž po posteli přelézá k mé hlavě a pak mi jednou rukou hrubě zmáčkne tváře.


"Drzá čubko! Tebe nikdo pořádně nevychoval co? Strč jí do do tý tlustý prdele!" otáčí se na prvního muže.


"Budu potřebovat pomoc vole" odpovídá ten první.


"Dej jí do tý prdlele šáňo ať má aspoň důvod bulet!".


Po těch slovech první muž vstává, z ledničky vytahuje sedmičku vychlazeného šampaňského a načíná jej.


"Připijem si?" chytá mě znovu muž za tváře. Pak oměba rukama uchopí mojí hlavu.


"Pojď, jdem na to!" vykřikne na prvního muže. Ten beze slova a bez varování přiloží ústí láhve k mé prdelce. zasune jej asi dva centimetry dovnitř.


Jsem k smrti vyděšená. Celé tělo se začne nekontrolovatelně chvět. Muž pevně svírá moji hlavu, zatímco první muž divoce zatřese s lahví šumivého vína zasunuté v mé prdelce.


Pak ucítím mohutný výstřik a pálení v análku. Muž znova zatřse s lahví. Druhý muž, stále svírá moji hlavu.


"Vydrž to holka, už jenom chvilku!" Do bříška přichází křeč. Škubu nohama, abych si ulevila, ale jsou pevně spoutané. Muž naklání láhev a znova jí zatřese.


Řvu do roubíku. Z očí mi vyhrknou slzy.


"Zasuň tu láhev víc, ať to zní nevystříkne!" naléhá muž, který drží moji hlavu na prvního a ten zasunuje hrdlo láhve hlouběji do mého análku.


Pouští moji hlavu a přesouvá se k mému zadku.


"Je tam ještě jedno to šampaňské?" ptá se prvního muže.


"Ne, už ne, ale zkočím pak do večerky. Tak na tři jo, musíme rychle ť to zní nevystříkne!"


Pak první muž pomalu vytahuje láhev z prdelky, zatímco druhý, ihned jakmile jí zcela vysune, přiloží k mé dírečce obrovské černé dildo připnuté k šukací mašině a začne jej silně tlačit dovnitř.


První muž odkládá skoro prázdnou láhev a oběma rukama mi začne roztahovat půlky zadku, zatímco druhý muž tlačí dildo dovnitř. Zadeček po vystříkání šampaňským neklade takový odpor, ale i tak cítím jak je dildo obrovské. Přichází mohutná křeč a prdelka chce vystříkat bublinkový nápoj. Dildo ale vše drží. Muži překonají odpor a dildo zasunou asi pět centimetrů dovnitř. Bolí to. Tlačí. Brečím.


Muž spouští šukací mašinu. Pomalu. Rychleji. Rychleji. Ještě rychleji. macaté půlky zadnice se natřásají, zatímco obrovské dildo rejdí v mé maminovské prdelce.


Oba muži odstupují a spokojeně si prohlížejí mojí tlustou a divoce šukanou prdel.


"Tak hezký Vánoce holka!" směje se druhý muž.


"No nic, jdu do tý večerky...!Tento text je POUZE erotickou fantazií, kterou jsem nikdy nerealizovala a ani realizovat nechci. Jsou v ní praktiky, které nelze vnímat jako bezpečné, konsenzuální a já konsenzualitu – souhlas všech stran vždy požaduji!
Některé praktiky popsané v této fantasii jsou také za hranici bezpečného a rozumného BDSM, takže je doopravdy zažít nechci a ani vy je nikdy doopravdy nezkoušejte na sobě ani nikom jiném!
POUZE FIKCE! Popsané praktiky jsou absolutně v rozporu s lidskou anatomii a bezpečným BDSM a v realitě by vedli k ohrožení zdraví a života!
VAROVÁNÍ: KLYSTÝR S POMOCÍ PĚNIVÉHO VÍNA JE MIMOŘÁDNĚ NEZPEČNÝ. HROZÍ VÁŽNÉ PORANĚNÍ KONEČNÍKU I STŘEV V DŮSLEDKU VYSOKÉHO TLAKU A RYCHLÁ OTRAVA ALKOHOLEM!

TIP: Jak na bezpečný klystýr v realitě? Informace hledej zde...  

Commentaires


bottom of page