top of page

V moci panny

Mám takovou sexuální fantasii, vlastně od mala, že mě sexuálně trápí strašidelně oživlé panny. Teda, dříve to samozřejmě byly panenky, o nějakých sex doll jsem potuchy neměla, nyní už se zdá, že za pár let, možná trochu více, to nebude úplně ulítla fantasie, vzhledem k neskutečnému pokroku na straně robotických panen.

Ale prozatím je to vzdálená realita, ale naštěstí máme fantasii, alespoň někteří. A to je báječná věc!

A v téhle mojí fantasii jsou tihle skvělý roboti už docela běžná věc! A fantasticky propracovaná. A tak si an eshopu naklikávám v konfigurátoru svoje robotky. Jasně dvě. Navíc dostanu skvělých 5% slevy. Jedna blond, druhá bruneta. Obě tranny. Jednak se mi to líbí a hlavně jsou výrazně lebnější. O dost. Hold, tehle segment nepatří úplně do hlavního proudu. 

Balíček z číny(odkud jinud) dorazí překvapivě rychle a je překvapivě malý. A překvapivě těžký. Na balíčku stojí celých 30 kg a kurýr mě významně varuje. Ví co to je? Kdoví. S úpěním tahám do domu. Netrpělivě vybaluji jako děcko pod stromečkem. Trhám obaly, moc mi to nejde. První. Hlava je plastová, v lidské velikosti, vlasy. Mno spíše paruka. Nic moc. Ani tvář není dokonalá. Ústa se zdají být pohyblivá. Oči jsou zavřené jako u mrkací panenky. Tělo je podivně zkroucená, vyfouknutá změť čehosi potažené gumou. Jako nafukovací matračka na vodu. Guma je nepoddajná, nepříjemná a působí lacině. Rychle hledám svoji pumpičku, kterou výrobce samozřejmě nepřibalil. Nízkou cenu začínám chápat. Po nafouknutí je dojem lacinosti ještě více zřejmý. Je to prostě. Nafukovací panna. Uvnitř matračkovité gumy se zjevně skrývají nějaké mechanické díly. Panna je těžká, hmotnost je obrovská a nepříjemně se s ní manipuluje. Do plastového otvoru na zádech vkládám malý, ale těžký akumulátor. A další krabičku, zřejmě nacpanou elektronickou. Obě součástky překvapivě hladce zapadají na místo a můj pocit nekvality je zpochybněn. Síťová nabíječka. Netrpělivě připojuji a pouštím se to stejného procesu s brunetou. Brunětě jde špatně zasunout akumulátor. Rozčiluji se, proklínám rudé soudruhy za oceánem. Nebo spíš horami a pláněmi. Nakonec se vše podaří a já netrpělivě připojuji svůj notebook k pannám. Prohlížeč. Výchozí adresa. Je to jako konfigurovat nějaký wifi router. Rozhraní je čínské. Nesympatické a nehezké. Ale funkční. Konfiguruji připojení k mé domáci wifi síti. Průvodce mě provází nezáživnými položkami. Úspora energie. Automatické uspání. Kamera. Soukromí. Milión upozornění. Co si budeme povídat. Má to kamery. Má to mikrofony. Souhlasím. Odposlouchává mě i televize. Co už. 

Konečně se dostávám k tomu co mě šimrá celou dobu v podbřišku. “sex preferences”. Tak obyčejně nazvané. Tolik potenciální slasti. Touhy. Očekávání.

Pro začátek vybírám možnost předkonfigurované balíčky. Vášnivá. Cudná. První rande. Znásilnění. Orál. Sex po telefonu. To je zvláštní. S partnerem. To nehrozí. Otrokyně. Hmmm. Bystřím. Rozklikávám. Dívám se na vypnouté panny. Nebo spící. Vím, že jejich mozek je někde daleko. V některém z cloudových datových center. Tohle jsou jen přijímače. Plné senzorů a elektromechanická kostra. 

Umělá inteligence. Tvrdilo nadšené video. Učící se. Poznávající mé tajné touhy. Lepší každou chvíli. Nekonečný výpočetní výkon na místech, kde nikdy nebudu. 



Comments


bottom of page