top of page

Velký AI experiment startuje! Plynovací stanice a AI Vychovatel

Na čem s REM pracujeme nyní? Na mém velkém snu! Tlakové plynovací stanici pro maminy s macatou prdelí. Systém, který použije některé části a software již hotové Inflation station 2.0 je ve stavu vývoje a bude hotový k testu asi do měsíce. Bude to rozhodně nejextrémnější stroj, který jsme spolu postavili. A jeho využiží bude jako převýchovný nástroj mamin, které mají problém ovládat prcnutí. Systém Plynovací stanice Ex 1.0 bude do macaté maminovské prdelky tlakovat směs plynů "Umělý prd":

  • dusík

  • co2

  • metan

  • helium

Systém se bude skládat ze čtyř tlakových lahví, vylepšené řídící jednotky (převzaté z Inflation station 2.0), elektromagnetických ventilů, průtokovým systému ohřevu plynů s výkonem 500w, elektronických měření tlaku každé láhve, systému, prdelky, elektronických i mechanických bezpečnostních prvků, vyrovnávací tlakové nádoby, elektromagnetického směšovacího systému a systému elektronického self-bondage.


Bezpečnost systémů vychází z našich poznatků i profesí a také z řady studií na toto téma, zejména pro podání kontrastních plynových klystýrů. Největší práce (nyní hotovo 70%) je na vylepšení řídící jednotky postavené na platformě raspberry pi se systémem Windows XP, průmyslových software Siemens HMI Objects a skriptů. A zejména Open Source AI modelu Home Assistant Na jednotce nové generace (nazvané AI Vychovatel 1.0) je naprostá novinka velká autonomie a učení se právě s pomocí otevřené umělé inteligence platformy AI Home Assistant, která se standardně používá pro učící se řízení chytré domácnosti, AI LabelImg pro rozpoznávání fotografií a AI platformy MS Powe Platform. AI Vychovatel bude pracovat s výchozími daty (hmotnost, obvod kolem pasu, zadnice, délka mezírky mezi hýždi, průměr análku, barva análku, naměřený tlak v zadničce, věk). Co je ale nejskvělejší, že bude pracovat i s daty čtenáři mého blogu, xHamsteru a Amaterech! AI vychovatel již brzy začne sbírat data:

  • co si čtenáři myslí o mojí postavě a zadečku (vyhledávání klíčových slov) na Amateri.com a xHamster

  • načítání dat z anket a formulářů a blogu

  • vyhodnocování publikovaných fotek


AI model se bude zaměřovat na zmíňky o tom jak mám velká zadeček a jakou mám postavu (v komentářích, anketách, formulářích), bude sledovat výskyt publikovaných fotek s velkými zadky a bude zkoumat klíčová slova na mém blogu, sám při tom bude postupně dávat věcem určitou váhu. S pomocí formulářů a anket, které brzy uveřejním bude schopen sbírat data od mojich skvělých čtenářů. A na jejich základě vytvoří zcela unikátní a do poslední chvíle tajný tlakovací převýchovný trest. Moje prdelka bude nafukována plyny v různém poměru, teploty, vypouštěna a zase napouštěna! AI Vychovatel při tom sám rozhodne zda už je čas trest ukončit anebo se ještě bude pokračovat a jak dlouho... Poslední fantastickou funkcí bude vyhodnocování erekce! S pomocí triviálního systému provázku a táhla, které bude připojeno k mému pásu cudnosti bude systém měřit zda a jak velkou erekci mám (neměl bych mít, je to trest, nepotěšení!). A i na základě toho pružně přizpůsobí trest (tato část je již vyvinuta a funguje velmi dobře, navíc mě motivuje moc se nehýbat, protože pohyb pánve může systém zmást a to během trestu nebudu chtít...) Do poslední chvíle nebudu tušit k jakým závěrům AI Vychovatel došel, jak mě vyhodnotil a jaký trest si připravil.


Těším se. A pracujeme na tom!


Comments


bottom of page