top of page

Video: Trestný klystýr na autě


Moje super oblíbené video, ke kterému se ráda vracím i ve svých fantasiích. Půjčíme si pick-up a pojedeme na výlet :-). A protože je horký letní den, uděláme si pick-upový piknik na louce. Jen v sexy korzetu a bez kalhotek mě svážeš s pořádně roztaženýma nohama na korbě. A vážně pevně. Jemný vánek na mojich intimních místečkách mi bude připomínat, že mě může kdokoli pozorovat. Cítím doteky slunce na svém poštěváčku a vyšpuleném zadečku. Cítím svůj tlukot srdce. A šustění větru ve větvích stromů nade mnou.

Přicházíš. S něčím co mě na chvilinku zastaví dech, ale pak ho nekontrolovaně zrychlí! Zahradnickým rozstřikovačem s pumpou. Bezmocná a roztažená dostávám hadičku do svojí macaté prdelky a Ty párkrát zapumpuješ. Cítím proud teplé vody a rostoucí tlak v bříšku. Pokračuješ, pumpuješ a moje bříško se pomalinku zvětšuje. Tlak sílí. Vytáhneš násadu z prdelky a já cítím se strašným studem jak mi tlakem nekontrolovaně stříká voda ven. Opět dostávám násadu do zadečku a zase pokračuješ. Jsem jen Tvoje hračka a Ty si rád hraješ…

Bezpečnostní poznámka: Pokud by vás někdy napadlo použít tuto techniku, musíte učiti několik bezpečnostních opatření nebo skončíte přinejmenším s vážným úrazem! Tlak vody v zahradních rozprašovačích je veliký, daleko za bezpečným tlakem pro aplikaci klystýru. Mezi hadici rozstřikovače a zadečkem tak musíte přidat regulátor tlaku, nejjednodušší je prostý kohoutek, u kterého předem vyzkoušíte, že tlak sníží jen na pomalinku “cůrek”. Samozřejmě rozstřikovač i hadice musíte důkladně vydesinfikovat, použít sterilní balenou vodu a důkladně monitorovat objem vody, který aplikujete.

Comments


bottom of page