top of page

Voskování

Hra s horkým voskem patří mezi moje oblíbené i když (bohužel) ne moc často provozované tresty. Jako každá činnost s otevřeným ohněm vyžaduje velkou ostražitost, 100% volné ruce i nohy, takže do self-bondage bych s otevřeným ohněm opravdu nešla. Na trhu jsou speciální “BDSM” svíčky s nižší teplotou tání, takže nehrozí úraz od příliš horkého vosku. Narpsto nevhodné a nebezpečné jsou čajovky, mají vysokou teplotu tání a velmi řídký vosk, který se špatně dávkuje.

Když si chcete s voskem hrát, pořiďte si za těch pár korun “BDSM” svíčku. S voskem si nehraju tak časo, protože je to praktika, kterou je lepší prostě dělat ve dvou. Pak je to nádherná hra, takže počkám na Tebe 🙂

Svléknul by sis mě úplně do naha. Nezbyl by na mě ani kousíček látky. Položila bych se na záda na trestací lavici, ruce bys mi svázal za hlavou. Pevně a nekompromisně. V tom pevném stažení bych cítila, že jsem byla hodně zlobivá. Nohy mi roztahuješ a svazuješ nahoru k bříšku, takže mám dokonale vyšpulenou prdelku i roztažený klín. Do pusy mi něžně vkládáš roubík. zapínáš mi jej řemínkem za hlavou.

Skoro obřadně zapaluješ dlouhou svíčku. Cítím první kapky horkého vosku na břiše. Podbříšku. Vnitřní straně stehen. Lehce sebou vždy škubnu. 

Odemikáš pás cudnosti. Většinou jem mám nasazený, takže je to docela vyjímečná situace. Můj poštěváček je téměř okamžitě maximálně ztopořený. Dvěma prsty mi roztahuješ ještě více půlečky prdelky a já cítím první kapky v mezírce. Kapek je víc, už je to hustý déšť a dopadá nebezpečně blízko mojí dírky. A pak začneš kapat i tam. Pálí to! Škubu se, ale spoutal jsi mě pevně. Naštěstí v téhle poloze má moje tělo stále vůli uhýbat a já ji dovedně využívám. Nelíbí se Ti to.

Rozkročmo mě zasedneš nad pánví,  čelem k mému rozkroku, takže mě narpsoto znehybníš. Teď máš čas věnovat se mému análku. A děláš to důkladně. Prsty jej roztahuješ a já cítím nepřetržitý produ kapek horkého vosku dopadající do mezírky mezi půlkami prdelky i přímo na roztažený análek.

Pak mě uchopíš ztopořeý poštěváček a stáhneš jemně předkožku. První kapky postupují z šourku výš až se nebezpečně blíží žaludu. A za chvilku už celé moje tělo projíždí ta kombinace bolesti, touhy, vzrušení a horka…
Comments


bottom of page