top of page

Vyšetření

Najde se starší Muž, který by si se mnou zahrál tuhle scénku?

Ty: Ošetřovatel. Já: Tranny mamina s velkou prdelkou.

Přišla bych do Tvojí vyšetřovny v sexy černých šatech, elasťácích, sexy černých pončochách, podvazkovém pásu a růžových lodičkách. V místnosti, která představuje čekárnu se posadím a čekám. Necháváš mě čekat několik minut. Minut plných rostoucího napětí, očekávání, nervozity. Přemýšlím a fantasíruji co se může za těmi dveřmi za malou chvilku všechno stát.


Otevíráš dveře a pokyneš mi, abych vstoupila dále.

Ty: “Tak copak vás trápí slečno Karolíno?”

Já: “Je mi to moc trapné, pane ošetřovateli, nevím jak to říct…”

Ty: “Nestyďte se, copak?”

Já: “No, já…já jsem nebyla dva dny na velké”

Ty: “Aha. Dobře. Tak se na to podíváme. Tak se prosím posaďte se do křesla, kalhoty si svlékněte”

Svlékám svoje sexy elasťáky a nervózně lezu do křesla. Usedám do křesla a Ty mi pomáháš vložit nohy do podpěrek.

Ty: “Kalhotky si prosím vás stáhněte pod zadeček”

Neochotně a se studem stahuji kalhotky, tak aby koukal jen kousíček prdelky.

Ty: “Aha, tak vy jste shemale, ani jsem si to nevšiml, když jste přišla”

Ty: “Tak si ještě vyhrňte ty šaty trochu nahoru”

Přicházíš s velkým, čtvrtlistorým klystýrovacím balónkem.

Ty: “Teď se nelekněte, zkusíme vám zadeček propláchnout trochou teplé vody, mysím, že to by mohlo pomoct, nelekám se, uvolněte se…”

Pomalu mi zavádíš násadu balónky do prciny, ale jen těsně k okraji análku. Prudce balónek stlačuješ. Cítím náhlý, rychlý proud velmi teplé vody. Skoro až horké. A přímo v análku! Voda tím rychlým proudem vytéká i kolem dírečky. Nahlas vzdychnu.

Ty: “Karolínko, svlékněte si ty kalhotky úplně, ať vám je nenamočíme, venku byste mohla nastydnout”

Stydím se. Krev se mi hrne do rozkroku, tváří, horko se rozlévá podbříškem. Stahuji si chvějícími se prsty kalhotky a Ty je ode mě přebíráš. Přistupuješ mezi moje roztažené nohy, blízko k mému klínu a vyhrnuješ mi šaty až pod prsa. Vidím jak se mi chvěje moje obnažené bříško. Jemně a citlivě mi jej mačkáš.

Bereš do ruky metr, přikládáš mi jej ke spodní části mezírky mezi hýždi a táhneš až k jejímu hornímu okraji.

Ty: “Hmmm. Podle tabulek máte už zadnici moc velkou na klystýrovací balónek, k tomu to břicho, taky pár kilo navíc a ještě jste shemale. Budeme muset dát pěnovač”

Zatrne ve mně. Tuším, že to nebude legrace.

Já: “A nedá se to udělat nějak jinak?”

Ty: “Nebojte Karolíno, nic to nebude a pak se vám určitě uleví. Ještě, protože jste teda shemale, vám pro jistotu zajistím varlata. Nebojte”

Bereš tlustčí bondage provaz a jemně, ale docela pevně mi do kříže podvazuješ varlata, obtáčíš smyčku lana nad povislým poštěváčkem uvězněným v akrylátovém pásu cudnosti, dvěma konci provazu symetricky stáhneš přes půlky zadečku dozadu a uvážeš kolem pánve, tak, že mám šourek i poštěváček dokonale přitažený dolů a dozadu.

Cítím se totálně uvězněná a bezmocná.

Připravuješ klystýrovací pumpu. Do dvou nádobek liješ hodně pěnivý roztok. Pěna je tak hutná, že překypuje z okrajů nádobek. Nastavuješ něco na ovládacím panelu.

Pak bereš do ruky hadici s velkou černou násadou.

Ty: “Karolíno roztáhněte si teď prosím vás od sebe půlky rukama”

Oběma rukama si jemně roztahuji půlečky od sebe. Strašlivě se stydím. Bereš si ochrané brýle a s edáš si na nízkou židličku přímo před mojí dupku.

Ty: “Ještě víc to roztáhněte”

Cítím jak mám dírečku úplně roztaženou a pak mi do ni pomalu vniká ta velká černá obluda. Tlačí to! Strašně! A pak je ještě hůř. Pumpičkou jí nafukuješ v mojí dupce. Nahlas vzdychám.

Ty: “Dobře, můžete pustit půlečky a ruce můžete dát za hlavu”

Mačkáš tlačítko na ovládacím panelu klystýrovací pumpy. Ozve se jemné bzučení a ševelení a já v prcině cítím ten charakteristický pocit pronikajícího vzduchu a vody. S uleknutm se podívám na tu tlustou hadici zakončenoou v mojí roztažené prdelce. Jedna velká bublina střídá druhou a prostor je zaplněn hutnou pěnou. Cítím tu bublání ve svojí tlusté prdeli a moje vzrušení dosahuje vrcholu. Ale dál ho už nepustí pás cudnosti a já jsme tak uvězněná v nekonečné extázi těsně před vrcholem.

V bříšku mi to bublá a voda, nebo spíše pěna pomalu ubývá v nádobkách. A já cítím jak mi nebezpečně roste tlak v bříšku i prdelce.

Ty: “Karolíno vydržíte to ještě?”

Já: “Asi už ne, už to dost tlačí, můžu už na toaletu?”

Ty: “Ne, u shemalů se musí napumpovat pořádně ten zadek. Jestli už to nemůžete vydržet, tak já si vás radši zafixuju, pro jistotu jo, ono to ke konci bývá už dost nepříjemné”

Velmi rychle mi řemeny spoutáváš zápěstí i kotníky k vyšetřovacímu křeslu.

Pumpování pokračuje. Začínám vrtět zadečkem a vzdychat. Řemeny mi ale připomínají, že o tom, co se bude dít teď rozhoduje Pán ošetřovatel.

S totálně napumpovaným bříškem utíkám polonahá na toaletu. Po srpše a velkém uvolnění marně hledám svoje kalhotky. Achjo! Zapomněla jsem je v tom trašném spěchu na ošetřovně! Čeá mě velmi ponižující návrat od pasu dolů nahatá…

Vracím se na ošetřovnu a rychle se snažím lokalizovat odloené kalhotky.

Ty: Ještě vám Karolíno vyšetřím zadnici. Položte se teď na břicho a ty šaty prosím úplně dolů!

Já: A je to nutné? Mě už se ulevilo, moc jste mi pomohl pane ošetřovateli

Ty: Bohužel, musíme to udělat, ta šup, ať už to máte za sebou!

Moje vzruěení i stud nabírají další úroveň. Svlékám si i šaty a jen v sexy podvazkovém pásu, punčochách a podprsence si ulehám na vyšetřovací lůžko.

Ty: Pokrčte si takhle nohu…

Jemně mi ohýbáš nohu v koleni, takže se moje prcku dokonale vyšpulí a roztáhne.

Bereš do ruky mnou zkonstruovanou rekvizitu pro tuto hru. Asi 3,5 centimetru v průměru širokou ohlou kovovou násadu od které vede drát. Je opravdu velká. Dost velká, aby mému sevřenému zadečku naháněla strach.


Jemně jí přikládáš na harnici sevřené malé dírky a začínáš tlačit. Cítím ten chladný kov a prdelka se mi ještě více svírá.

Ty: Uvolněte prcinu Karolíno, nebo to bude ještě horší…

Comments


bottom of page