top of page

Vyšetřit, ošetřit, vystavit

Představuji si, že před Tebou ležím bezmocná a odevzdaná na vyšetřovacím křesle. Víš, že to miluji. Ten pocit studu. Odevzdání. Uvolnění. Jako opravdová mamina na vyšetřovně. Nohy dokonale roztažené a macatá prdelka vyšpulena jen pro Tvůj pohled. Směla jsem si sundat pás cudnosti a nemohu tak skrýt své vzrušení. Nevím proč, ale před cizím mužem se za to vždy strašně stydím. Červenám se a vím, že Ty to poznáš. červenám se ještě více a nechce se mi na Tebe studem dívat. Ještě cítím Tvojí silnou ruku na svém zadečku. V zrcadle přede mnou je jeho sytě červená barva stále zřetelným důkazem…Před pár minutami si mě se staženými kalhotkami přehnul přes koleno, jako pořádně neposlušnou mamku.

Pak už jsi jen klidně pokynul směrem k vyšetřovacímu křeslu a tiše jsi řekl “do naha”. Srdce mi poskočilo. Svlékám punčochy, podvazkový pás, šaty a nakonec i kalhotky. Ulehám úplně nahá a odevzdaná Tobě.


Ležím a čekám. Minuty se vlečou, jsi vedle. Vzrušení nepolevuje, roste. U vyšetřovacího křesla je připravena sada k elektrotortuře. Nepříjemně vyhlížející držák a já tuším, co bude za chvilku svírat. Přicházíš s velkým vakem plným vody. Dva litry? Možná o něco více. Spoutáváš mi nohy k podpěrám. něžně bereš moje ruce a i ty za chvilku pevně svírá stříbrná páska k opěradlu. 

Nasazuješ si latexové rukavice, skoro obřadně a jemně mi vtíráš do prdelky lubrikační krém. Dnes velká, černá, nafukovací násada. Instinktivně svírám prdelku, ale ty ji jemně tlačíš. Tahle je nepříjemná. Nafukuješ. Vzdychám. Ty mě uklidňuješ, ale je v tom cosi nekompromisního. Nelžeš mi, že to bude snadné. V rukavicích mi bereš můj ztopořený úd a vkládáš ho do plastového držáků na ohebném stojanu. Nastavuješ mi jej do vzpřímené polohy a mezi packy držáku a můj úd vkládáš dvě ploché elektrody.

Další dvě kolem análku. Korunka nafukovací násady v mojí prdelce je dokonale přidržuje.K

Kéž bych raději měla pás cudnosti! Bereš do ruky magickou krabičku k níž vedou dráty připojené k mému tělu a já cítím první impuls. Prdelka se mi stahuje a úd divoce zapulsuje. Otáčíš kohoutkem na hadici a moje maminovská prdelka se začíná plnit. Intenzita elektrošoku se stále zvětšuje, cítím jak mi pulsuje plnící se zadeček a můj úd při každém impulsu nekontrolovaně poskakuje, jako bych chtěl explodovat. Pevně jej ale drží svorka. V poloze, kterou jsi určil Ty. Ty. Už v tom zase jedeme. Krásný večer..


コメント


bottom of page