top of page

Vyhoň si ho při mém klystýru

Krásně inspirující video! Neskutečně mě rajcuje představa, že Muže vzrušuje pohled na to, jak od něj dostávám klystýr. Že jsem objektem jeho masturbace. Prostě taková pomůcka k tomu, aby se udělal. Reálné, fyzické porno video.

Představuji si, jak ležím ve vyšetřovacím křesle, stejně jako MILFka ve videu. Macatá prdel vyšpulená, s pořádnou hadicí. Spoutaná, bezmocná. Bříško se nafukuje a Muž, se svléká. Kalhoty, tričko a nakonec vysvléká i trenýrky. Jeho penis má dokonalou erekci, vzrušení z něj doslova srší. 

Pozoruje moje nafukující se bříško, moji pořádnou maminovskou trans prdel, můj stud, bezmoc. Polovina klystýrovacího vaku už je prázdná a začínám cítít charakteristický pocit plnosti. Muž uchopí svůj klacek do ruky a jemně po něm chvíli přejíždí, střídavě při tom pozoruje hadici v mé prdeli a mé nafukující se bříško.

Tempo jeho ruky jezdící po jeho klacku se zrychluje, jako by následovalo vodu pomalu mizející v mé černé, vyšpulené dírce. 

“Už to asi stačí”, špitnu trochu nesměle. Muž nereaguje a pokračuje a dál si honí svůj klacek. “Prosím, už mám dost, můžeš…”. Muž s otráveným pohledem pouští svůj úd.

“Čubko, jedna! Už jsem skoro byl! Drzná, čubko!” Ze stolku vedle vyšetřovacího křesla bere velký, čerbený kuličkový roubík a rychle mi jej přikládá k puse. Bráním se. Zatnu pořádně zuby.

“Nechci to! Už mám dost! Stopka!” Muž silně chytá oběma rukama mé čelisti a velkou silou je rozevírá. neubráním se a kulička zapadne mezi mé zuby. Stahuje černý kožený pásek za hlavou. Vyděšeně mumlám do roubíku. Muž bere stříbrnou pásku a připoutává mi hlavu k opěrce, takže teď s ní nemůžu pohnout ani o centimetr.

“Jasně jsme se dohodli, že mi půjčíš voji prdel, abych jí zklystýroval a udělal se při tom! Proč porušuješ dohodu?”. Zní naštvaně a otráveně. “Vzrušení je úplně v hájí, podívej se! Co s tím teď uděláš! Víš jak dlouho mi teď bude trvat, než se mi zase úplně postaví!” Při těch slovech, bere do ruky dřevěnou vařečku a nemilosrdně začne vyplácet střídavě půlky mé macaté prdelky.

Nádobka se mezitím vyprázdnila. S prdelkou v jednom ohni a pořádně nafouknutým bříškem lomcuji marně celým tělem na vyšetřovacím křesílku. Bezmoc. Zoufalství.

A v té chvíli muž do klystýrového vaku přilívá další vodu. Čtvrt litru. Půl. Třičtvrtě. Litr. vyděšeně sleduji tu hmotu, masu tekutiny, která opět hadicí nemilosrdně míří do mé macaté prdele. 

Mužův penis opět lehce povstane. Muž spokojeně sleduje své dílo a jemně přejíždí po svém klacku.

Pak se postaví přesně mezi mé roztažené nohy, doprostřed mého poníženého klína a začne se opět rychle a rytmicky honit…Tento text je pouhou erotickou fantasií. Nikdy jsme jí neprožila a ani prožít nechci. Popisované praktiky jako je nedobrovolné omezování svobody, sexuální styk a podobně jsou pouhou fantazií a nepatří do světa BDSM. Pro všechny BDSM praktiky vždy platí: Dobrovolně, rozumně, bezpečně! Se souhlasem a dohodou mezi všemi účastníky. Vždy se domluvte na ukončovací frázi STOPCE.

Comments


bottom of page