top of page

O mně

karolina_main_2.png

Nezbedná, hravá, otevřená novým zkušenostem v sexu.

Jsem 40ti letá transvesti mamina (MILF = Mother I Like to Fuck), která ráda objevuje nové cesty, prožitky

a techniky v erotice. Miluji experimentování v sexu, jsem otevřená, zvídavá, přátelská a usměvavá.

Ráda se seznamuji se stejně resonujícími otevřenými lidmi. 

Kimi

Miluji konsenzuální, bezpečné a rozumné BDSM, bondage, erotické výprasky, klystýry, anální hrátky. Mám nekonečnou fantasii, velké S/M zkušenosti a obrovskou toleranci k jiným.

V BDSM striktně praktikuji princip RACK (Risk Aware Consensual Kink) – jedná se o přístup k BDSM, kdy všechny strany participující na BDSM aktivitě jsou obeznámeny s potencionálními riziky dané aktivity a s uvedenými riziky souhlasí a přijímají je.

Nemám dokonalé tělo, postavu ani pleť. Nejsem skutečná žena. Nosím silikonová prsa i ženskou masku a paruku. Ale mám obrovská sexappeal, fantasii a kuráž.

V reálném životě a fyzicky jsem muž. Chovám se jako muž, cítím se jako muž. V sexu, který je mým relaxem, koníčkem se ráda situuji do role submisivní ženy. Oblékám se jako žena, nosím paruku, silikonovou masku a další rekvizity. Jasně že to není dokonalé! Ale to žádná hra. Tam kde něco k dokonalosti chybí realitě, to nahrazuji fantazií a hravostí!

Nehledám někoho s dokonalým tělem. Ale fantasií, zkušenostmi. Submisivního nebo dominantního. Považuji se za pansexuálku. Důležité je pro mě Tvoje erotické cítění, ne pohlaví, věk, rasa nebo věk!

V sexu jsem spíše submisivní a v ženské roli. Velmi mě přitahují starší dominantnější muži.

V sexuální orientaci se považuji za PANSEXUÁLA. Přitahují mě ženy i muži. Nezáleží mi na pohlaví, ale osobnosti, sexappealu, inteligenci, fantasii a vzájemné shodě s mým protějškem.

1.jpeg
IMG_2325.jpeg

Pokud píšu o tak citlivém tématu jako je BDSM erotika, cítím za svoji morální povinnost uvést na pravou míru svůj pohled a zdůraznit morální a bezpečnostní.

 

O BDSM se zajímám už od puberty. Chápu jí jako variaci v sexuálních preferencích. Za tuto dobu jsem urazila kus teoretické a praktické cesty. Jako většina rozumných lidí, kteří mají tento směr v erotice rádi stavím na první místo základní princip BDSM erotiky: Safe, Sane, Consensual. Bezpečně, rozumně, dobrovolně. Cokoli mimo rámec těchto pojmů je již čiré násilí, zavrženíhodné, často v rozporu se zákony.

 

Ikdyž BDSM erotika zdánlivě pracuje s ponižováním lidské důstojnosti, děje se tak vždy v rámci fantasie, předem domluvené hry a se souhlasem všech účastníků. Pokud cokoli z výše uvedeného chybí, nelze takové počínání chápat jako BDSM erotiku, ale jako násilí v sexu. A o něm tento blog ani moje cítění není.

 

Safe - bezpečně

Sane - Rozumně

Consensual - Dobrovolně

Najdete mě i na...

8c55258b1ef8f31c3a2944aaf6a3b448.webp
Unknown.png
1 (1)_edited.jpg

Napiš mi!

Ráda Ti odpovím co nejdříve!

Děkuji, odesláno!

bottom of page