top of page

U lesa s Tebou


Jdeme spolu lesem. Cíl: Mýtina daleko od všeho. Mám na sobě civilní oblečení, lehkou mikinu a kraťasy. Pod nimi jsem ale připravená. Sexy červené kalhotky, podvazkový pás, krásné černé punčochy, kožená pouta na zápěstích i kotnících (hezky schované pod ponožkami). A samozřejmě. Nezbytný pás cudnosti. Trochu mi to chceš okořenit a tak mi delším provaz provlečeš karabinkami pout na zápěstích, svážeš je k sobě a vedeš si mě na provaze. Přicházíme na louky. Široké a pozvolna klesající kdesi na obzor. V daleké dálce pod námi skupinka několika turistů, malých teček ne větších než dlaň jedné ruky připravuje stany.


Na hranici lesa, do kterého chceme zmizet (vzhledem k provázku na kterém mě vedeš k mojí velké úlevě) najednou obratně a rychle provaz přehazuješ přes vysokou větev a rychle natahuješ moje zápěstí nahoru. Odporuji pohotově a rychle, nelibě a zběsile. Ještě rychleji však dostávám kuličkový roubík do pusiny. Stojím nebo spíš tancuji s rukama nataženýma nad hlavou a ty mi rozepínáš mikinu a stahuješ kraťasy. I když hýbu nohama, abych Ti jejich svléknutí osladila, jsi šikovný. Jako vždy. Boty, ponožky. Přivázal jsi mě v sexy prádýlku a já cítím na odhalené pokožce letní vítr a slunce. Adrenalin roste. Tak udělej těch pár fotek a jdeme! Je jasné, že zdola od táborníků je k nám vidět. Možná jsme taky postavičky menší než lidská dlaň, ale mohou tu být ani ne do pěti minut.

Foťák nevytahuješ. Prsty obratně zasouváš za okraje červených sexy kalhotek a stahuješ je dolů. Opravdu dolů a úplně pryč. 

A protože se kroutím a tancuji, přivazuješ mi i kotníky k docela široké větvi, krásně roztažené od sebe. Konec tancování. Jsi připravený a tohle byl Tvůj plán. Tohle byl Tvůj potutelný úsměv, když jsem Tě na parkovišti dole provokovala. Do prdelky mi zasunuješ větší anální ozdobu. Tlačí to. Cítím jak je velká a jak mi její ozdobná část tlačí na okraje půleček.

Vytahuješ koženou pálku. Angličtí spankeři jí říkají paddle. Je to krásný a respektu hodný nástroj. A dělá hluk. Velký hluk. Není pochyb, že ten hluk mohou slyšet Ti dole. Ale Ty, Ty se jen směješ. Prý se rádi přidají. Prý jsi je viděl. Prý to jsou tři kluci. 

Prdelka mi rudne. Vyplácíš mě nekonečných deset minut. Rány už nepočítám. Necháváš mě tak. Nahou. S dokonale červeným zadečkem. Jdeš opodál a kocháš se pohledem na louku.

Mám pro ně dojít? Ptáš se mě. Je to jen hra. Hra na otázku protože v puse mám roubík.

Opravdu tomu nemohu uvěřit, ale Ty na ně voláš. Voláš na ně a mě tohle připadá jako podivný sen. Otáčím hlavu a vidím jak se jedna z postav vydává směrem k nám. Jdeš jí naproti. Sto metrů ode mě se s ní setkáváš. Neslyším vás. Chvěju se. Doslova a do písmene cítím každý sval.

Odchází. Nevím co to byl za vtip. Nelíbil se mi. Navíc, zcela jistě mě viděl. Chci pryč. Proč mě ještě neodvazuješ? Minuty plynou, Ty stále stojíš těch sto metrů ode mě. Chci Ti něco říct. Otáčím hlavu. Ne! Tři postavy se blíží ke mně. Znáš ten pocit, když v Tobě doslova hrkne?

Přichází a přichází a jsou mě. Tři mladí muži. Moc nevnímám. Vnímám. Dost na to, abych slyšela jejich smích a že to bude legrace. Vysvětluješ jim naši hru. Představuješ jim moji roli. Zlobivá mamka na výletě. Kluci jsou zvědavý. Nevidí v tom sex. Vidí v tom legraci. Zážitek. Něco nového. Exotického. Rozdáváš každému z nich jeden spankingový nástroj. Kožený pásek. Plácačku z plexiskla, velký dřevěný kartáč. začneš mě opět vyplácet koženým paddle. Přistupuje ke mně první muž. Je mladý, má vousy, rychlý výraz. Dostávám od něj první ránu. Je jemná a skoro neštípne. Dostává od Tebe ale poučení. A učí se rychle. další rány jeho dřevěným kartáčem už opravdu bolí. Smějí se. Ptají se na moje oblečení. na pás cudnosti. Dívají se na něj a na mě. Nemůžu se nikomu z nich podívat do očí. Pálka z plexiskla je tvrdá a hodně to štípe. nejhorší je poslední. Má to buďto v sobě anebo se poučil. S páskem to umí a je tvrdší než Ty. Nic ale neříkáš.

Muži se loučí a společně si ještě něco říkáte. Jste už moc daleko takže to neslyším. Přichází ke mně a hladíš mi rudý zadeček…


Comments


bottom of page